Netology vs Capgemini

Netology
4 - 3

Spotkanie pomiędzy Netology a Capgemini zapowiadało się niezwykle interesująco. W górnej części tabeli Ekstraklasy panuje duży ścisk i drużyny walczą zaciekle o każde zwycięstwo. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobyła drużyna gospodarzy, jednak optyczną przewagę od pierwszych minut zyskiwali goście. To oni częściej atakowali bramkę rywala i popełniali mniej strat. Gdy zawodnicy Capgemini ruszyli do odrabiania wyniku, chwilę później był już remis, a pod koniec pierwszej połowy wyszli oni na prowadzenie. Na początku drugiej części meczu przewaga gości utrzymywała się i udało im się podwyższyć prowadzenie na 1:3. Wydawało się, że mają wydarzenia na boisku pod kontrolą, jednak drużyna Netology zmotywowana zabrała się za odrabianie strat. Dwie składne akcje i mieliśmy remis. Końcówka zapowiadała się bardzo emocjonująco. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra, gospodarze przeprowadzili skuteczny kontratak i w niezwykle dramatycznych okolicznościach wywalczyli zwycięstwo. Po wygranej 4:3 udało im się zrównać punktami z drużyną Capgemini.