Sportowa Liga Firm - Silesia Piłka nożna

Puchar Ligi – Wiosna 2019

W Pucharze Ligi statystyki drużynowe, jak i indywidualne, nie łączą się z ligowymi (gole, asysty, kartki). Obowiązuje regulamin ligowy z następującymi adnotacjami:

  1. Kary czasowe za kartki:
    • żółta - 1 min,
    • czerwona - 3 min.
  2. Zawieszenie zawodnika za kartki odbywa się, gdy zawodnik otrzyma:
    • 2 x żółtą - 1 mecz,
    • czerwoną kartkę - 1 do 4 meczów.
  3. Bilans żółtych kartek zeruje się przed przystąpieniem do turnieju finałowego (po eliminacjach). Zawieszenia dyscyplinarne zostają utrzymane.
  4. O miejscu w grupie decydują kolejno:
    • punkty,
    • mecz bezpośredni,
    • bilans bramek,
    • liczba strzelonych bramek,
    • rzuty karne (po 3 i do skutku).
  5. Celowe opóźnianie wznowienia gry w celu zyskania czasu - tak zwana "gra na czas" - karane będzie żółtą kartką.
  6. Walkower liczony jest jako wynik 2:0.

W sezonie Wiosna 2019 rozgrywki Pucharu Ligi podzielone są na dwie fazy:

  1. Eliminacje (24.06 i 26.06.2019):
    • gra w nich każda z 60 drużyn,
    • podział na 12 grup po 5 zespołów,
    • do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup oraz 4 najlepsze drugie miejsca,
    • czas trwania meczu 1 x 12 min,
    • gwarantowane 4 spotkania dla każdej drużyny.
  2. Turniej finałowy (27.06.2019):
    • gra w nim 16 najlepszych zespołów z eliminacji,
    • podział na 4 grupy po 4 drużyny; odbywa się on w następujący sposób:
      • do grupy A trafiają zwycięzcy grup A, B, C,
      • do grupy B trafiają zwycięzcy grup D, E, F,
      • do grupy C trafiają zwycięzcy grup G, H, I,
      • do grupy D trafiają zwycięzcy grup J, K, L,
      • do każdej z grup zostanie dolosowana jedna drużyna spośród 4 najlepszych drugich miejsc.
    • pierwsze oraz drugie miejsca awansują do fazy pucharowej:
      • ćwierćfinały: Ć1: 1A vs 2B, Ć2: 1C vs 2D, Ć3: 1B vs 2A, Ć4: 1D vs 2C,
        • półfinały: P1: Ć1 vs Ć2, P2: Ć3 vs Ć4,
          • finał: P1 vs P2.
    • czas trwania meczu 1 x 15 min,
    • gwarantowane 3 spotkania dla każdej drużyny.

 

Losowanie eliminacji Pucharu Ligi Wiosna 2019

Losowanie eliminacji Pucharu Ligi Wiosna 2019.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

 

Poniedziałek, 24.06

 

GRUPA A GRUPA B GRUPA D GRUPA H GRUPA J GRUPA K
DPL Saint Gobain Fortis Logistics Sławków Silvan Logistics PwC SDC BD Inwestor 2
BGH Polska Freshmed NC+ ProPoint Gliwice ESA Logistika OEX MerService
LMS Grupa Zarmen Raben Logistics Chorzów STATSCORE Novichem Lubotech & Asero
Cooler Club ING Bank Śląski IVIA Grupa Pietrzak Butter Cut BMZ Poland
Politechnika Śląska Śląskie Składy Węgla OSOZ Zannini Poland VGL Group SuperAuto24

 

 

Środa, 26.06

GRUPA C GRUPA E GRUPA G GRUPA F GRUPA I GRUPA L
STC Dobry Warsztat Firma ZK Grzybowice Upojeni Multitap Capgemini Lokal Nieruchomości
Inmedium.pl Voestalpine Plastic Omnium el12 GEFCO Polska CC Maksimum Katowice
KPMG UMWŚ Inmedium.pl II Sopra Steria Rockwell Automation Auroland
RAControls Lider Taxi Prestige Eco Dla Firm ArchiDoc Netology
PKF Habasit Alior Leasing Vattenfall IT ING Tech Poland SoftServe

Mecze rozgrywane są na Stadionie Śląskim

GRUPA A poniedziałek 24.06    
LMS Cooler Club 1 : 1 Boisko 1
BGH Polska Politechnika Śląska 1 : 1 Boisko 1
DPL Cooler Club 1 : 0 Boisko 1
LMS BGH Polska 0 : 1 Boisko 4
Politechnika Śląska DPL 1 : 4 Boisko 1
Politechnika Śląska LMS 1 : 1 Boisko 1
Cooler Club BGH Polska 1 : 0 Boisko 1
DPL LMS 2 : 0 Boisko 4
BGH Polska DPL 0 : 0 Boisko 1
Politechnika Śląska Cooler Club 1 : 1 Boisko 1

 

  GP W D L GF GA GD PTS
DPL 4 3 1 0 7 1 6 10
Cooler Club 4 1 2 1 3 3 0 5
BGH Polska 4 1 2 1 2 2 0 5
Politechnika Śląska 4 0 3 1 4 7 -3 3
LMS 4 0 2 2 2 5 -3 2

 

GRUPA B poniedziałek 24.06    
Śląskie Składy Węgla ING Bank Śląski 2 : 1 Boisko 4
Saint Gobain Freshmed 2 : 0 Boisko 4
Śląskie Składy Węgla Saint Gobain 3 : 0 Boisko 4
Grupa Zarmen ING Bank Śląski 2 : 1 Boisko 2
Freshmed Grupa Zarmen 0 : 2 Boisko 4
ING Bank Śląski Saint Gobain 1 : 5 Boisko 4
Freshmed Śląskie Składy Węgla 0 : 2 Boisko 4
Saint Gobain Grupa Zarmen 4 : 0 Boisko 2
Freshmed ING Bank Śląski 0 : 2 Boisko 4
Grupa Zarmen Śląskie Składy Węgla 1 : 5 Boisko 4

 

  GP W D L GF GA GD PTS
Śląskie Składy Węgla 4 4 0 0 12 2 10 12
Saint Gobain 4 3 0 1 11 4 7 9
Grupa Zarmen 4 2 0 2 5 10 -5 6
ING Bank Śląski 4 1 0 3 5 9 -4 3
Freshmed 4 0 0 4 0 8 -8 0

 

GRUPA D poniedziałek 24.06    
IVIA Fortis Logistics Sławków 1 : 2 Boisko 2
NC+ Raben Logistics Chorzów 0 : 2 Boisko 2
OSOZ Fortis Logistics Sławków 1 : 2 Boisko 2
Raben Logistics Chorzów OSOZ 3 : 0 Boisko 2
IVIA NC+ 2 : 0 Boisko 4
Fortis Logistics Sławków NC+ 2 : 0 Boisko 2
Raben Logistics Chorzów IVIA 3 : 1 Boisko 2
NC+ OSOZ 0 : 2 Boisko 2
Raben Logistics Chorzów Fortis Logistics Sławków 2 : 2 Boisko 4
OSOZ IVIA 0 : 1 Boisko 2

 

  GP W D L GF GA GD PTS
Raben 4 3 1 0 10 3 7 10
Fortis 4 3 1 0 8 4 4 10
IVIA 4 2 0 2 5 5 0 6
OSOZ 4 1 0 3 3 6 -3 3
NC+ 4 0 0 4 0 8 -8 0

 

GRUPA H poniedziałek 24.06    
Grupa Pietrzak Silvan Logistics 2 : 0 Boisko 1
ProPoint Gliwice Zannini Poland 0 : 2 Boisko 2
STATSCORE Silvan Logistics 2 : 0 Boisko 1
Grupa Pietrzak ProPoint Gliwice 2 : 0 Boisko 1
Silvan Logistics ProPoint Gliwice - 2 : - 2 Boisko 1
Zannini Poland STATSCORE 0 : 2 Boisko 2
Zannini Poland Grupa Pietrzak 0 : 2 Boisko 1
ProPoint Gliwice STATSCORE 0 : 2 Boisko 1
Zannini Poland Silvan Logistics 2 : 0 Boisko 1
STATSCORE Grupa Pietrzak 2 : 0 Boisko 2

 

  GP W D L GF GA GD PTS
STATSCORE 4 4 0 0 8 0 8 12
Grupa Pietrzak 4 3 0 1 6 2 4 9
Zannini Poland 4 2 0 2 4 4 0 6
SIlvan Logistics 4 0 0 4 0 6 -6 0
ProPoint 4 0 0 4 0 6 -6 0

 

GRUPA J poniedziałek 24.06    
Novichem VGL Group 1 : 2 Boisko 3
ESA Logistika Butter Cut 6 : 0 Boisko 4
PwC SDC VGL Group 2 : 0 Boisko 3
Novichem ESA Logistika 1 : 2 Boisko 3
VGL Group ESA Logistika 0 : 2 Boisko 3
Butter Cut PwC SDC 0 : 2 Boisko 4
Butter Cut Novichem 1 : 0 Boisko 3
ESA Logistika PwC SDC 2 : 0 Boisko 3
Butter Cut VGL Group 2 : 0 Boisko 3
PwC SDC Novichem 1 : 0 Boisko 4

 

  GP W D L GF GA GD PTS
ESA Logistyka 4 4 0 0 12 1 11 12
PWC SDC 4 3 0 1 5 2 3 9
Novichem 4 1 0 3 4 5 -1 3
VGL Group 4 1 0 3 2 7 -5 3
Butter Cut 4 1 0 3 2 10 -8 3

 

GRUPA K poniedziałek 24.06    
OEX MerService SuperAuto24 2 : 0 Boisko 3
BMZ Poland BD Inwestor 2 0 : 5 Boisko 3
Lubotech & Asero SuperAuto24 2 : 0 Boisko 2
OEX MerService BMZ Poland 2 : 0 Boisko 3
BD Inwestor 2 Lubotech & Asero 4 : 0 Boisko 3
BD Inwestor 2 OEX MerService 0 : 1 Boisko 3
SuperAuto24 BMZ Poland 0 : 2 Boisko 2
BMZ Poland Lubotech & Asero 2 : 0 Boisko 3
BD Inwestor 2 SuperAuto24 2 : 0 Boisko 3
Lubotech & Asero OEX MerService 1 : 3 Boisko 3

 

  GP W D L GF GA GD PTS
OEX 4 4 0 0 8 1 7 12
BD Inwestor 2 4 3 0 1 11 1 10 9
BMZ Poland 4 2 0 2 4 7 -3 6
Lubotech & Asero 4 1 0 3 3 9 -6 3
SuperAuto 4 0 0 4 0 8 -8 0

Mecze rozgrywane są na Stadionie Śląskim

GRUPA C środa 26.06    
PKF KPMG 0 : 1 Boisko 4
STC Inmedium.pl 1 : 2 Boisko 4
PKF STC 0 : 2 Boisko 4
RAControls KPMG 2 : 0 Boisko 2
Inmedium.pl RAControls 2 : 0 Boisko 4
KPMG STC 2 : 3 Boisko 4
Inmedium.pl PKF 1 : 0 Boisko 4
STC RAControls 1 : 0 Boisko 2
Inmedium.pl KPMG 3 : 0 Boisko 4
RAControls PKF 3 : 1 Boisko 4

 

  GP W D L GF GA GD PTS
Inmedium.pl 4 4 0 0 8 1 7 12
STC 4 3 0 1 7 4 3 9
RAControls 4 2 0 2 5 4 1 6
KPMG 4 1 0 3 3 8 -5 3
PKF 4 0 0 4 1 7 -6 0

 

GRUPA E środa 26.06    
Habasit UMWŚ - 2 : - 2 Boisko 1
Voestalpine Lider Taxi 2 : 0 Boisko 1
Dobry Warsztat UMWŚ 2 : 0 Boisko 1
Habasit Voestalpine 0 : 2 Boisko 4
Lider Taxi Dobry Warsztat 0 : 2 Boisko 1
Lider Taxi Habasit - 2 : -2 Boisko 1
UMWŚ Voestalpine 0 : 2 Boisko 1
Dobry Warsztat Habasit 2 : 0 Boisko 4
Voestalpine Dobry Warsztat 1 : 2 Boisko 1
Lider Taxi UMWŚ -2 : -2 Boisko 1

 

  GP W D L GF GA GD PTS
Dobry Warsztat 4 4 0 0 8 1 7 12
Voestalpine 4 3 0 1 7 2 5 9
UMWŚ 4 0 0 4 -8 0 8 0
Lider Taxi 4 0 0 4 -8 0 8 0
Habasit 4 0 0 4 -8 0 8 0

 

GRUPA G środa 26.06    
Alior Leasing Plastic Omnium 2 : 0 Boisko 2
Firma ZK Grzybowice Prestige 0 : 0 Boisko 2
Inmedium.pl II Plastic Omnium 2 : 0 Boisko 2
Prestige Inmedium.pl II 2 : 1  Boisko 2
Alior Leasing Firma ZK Grzybowice 0 : 9 Boisko 4
Plastic Omnium Firma ZK Grzybowice 0 : 2 Boisko 2
Prestige Alior Leasing 4 : 0 Boisko 2
Firma ZK Grzybowice Inmedium.pl II 6 : 1 Boisko 2
Prestige Plastic Omnium 2 : 0 Boisko 4
Inmedium.pl II Alior Leasing 5 : 0 Boisko 2

 

  GP W D L GF GA GD PTS
Firma ZK 4 3 1 0 17 1 16 10
Prestige 4 3 1 0 8 1 7 10
Inmedium.pl II 4 2 0 2 9 8 1 6
Alior Leasing 4 1 0 3 2 18 -16 3
Plastic Omnium 4 0 0 4 0 8 -8  

 

GRUPA F środa 26.06    
Vattenfall IT Sopra Steria 3 : 1 Boisko 1
Upojeni Multitap Eco Dla Firm 2 : 0 Boisko 2
el12 Sopra Steria 3 : 1 Boisko 1
Vattenfall IT Upojeni Multitap 2 : 1 Boisko 1
Sopra Steria Upojeni Multitap 0 : 7 Boisko 1
Eco Dla Firm el12 3 : 1 Boisko 2
Eco Dla Firm Vattenfall IT 1 : 1 Boisko 1
Upojeni Multitap el12 4 : 1 Boisko 1
Eco Dla Firm Sopra Steria 2 : 0 Boisko 1
el12 Vattenfall IT 1 : 2 Boisko 2

 

  GP W D L GF GA GD PTS
Vattenfall IT 4 3 1 0 8 4 4 10
Upojeni Multitap 4 3 0 1 14 3 11 9
Eco Dla Firm 4 2 1 1 6 4 2 7
el12 4 1 0 3 6 10 -4 3
Sopra Steria 4 0 0 4 2 15 -13 0

 

GRUPA I środa 26.06    
ArchiDoc Rockwell Automation  0 : 6 Boisko 3
Capgemini GEFCO Polska 1 : 0 Boisko 3
ING Tech Poland Rockwell Automation 3 : 1 Boisko 2
ArchiDoc Capgemini 0 : 4 Boisko 3
GEFCO Polska ING Tech Poland 0 : 2 Boisko 3
GEFCO Polska ArchiDoc 3 : 1 Boisko 3
Rockwell Automation Capgemini 1 : 0 Boisko 2
Capgemini ING Tech Poland 1 : 1 Boisko 3
GEFCO Polska Rockwell Automation 1 : 4 Boisko 3
ING Tech Poland ArchiDoc 2 : 0 Boisko 3

 

  GP W D L GF GA GD PTS
ING Tech Poland 4 3 1 0 8 2 6 10
Rockwell Automation 4 3 0 1 12 4 8 9
Capgemini 4 2 1 1 6 2 4 7
GEFCO Polska 4 1 0 3 4 8 -4 3
ArchiDoc 4 0 0 4 1 15 -14 0

 

GRUPA L środa 26.06    
Auroland CC Maksimum Katowice 1 : 0 Boisko 3
Netology SoftServe 2 : 0 Boisko 4
Lokal Nieruchomości CC Maksimum Katowice 4 : 1 Boisko 3
Auroland Netology 1 : 1 Boisko 3
CC Maksimum Katowice Netology 2 : 1  Boisko 3
SoftServe Lokal Nieruchomości 0 : 2 Boisko 4
SoftServe Auroland 0 : 2 Boisko 3
Netology Lokal Nieruchomości 0 : 8 Boisko 3
SoftServe CC Maksimum Katowice 0 : 2 Boisko 3
Lokal Nieruchomości Auroland 1 : 3 Boisko 4

 

  GP W D L GF GA GD PTS
Auroland 4 3 1 0 7 2 5 10
Lokal Nieruchomości 4 3 0 1 15 4 11 9
Netology 4 2 1 1 5 10 -5 7
CC Maksimum Katowice 4 1 0 3 4 7 -3 3
SoftServe 4 0 0 4 0 8 -8 0

Poz.Drużyna
Forma
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
1
Z Z Z P
5401178912
2
R P Z P
411246-24
3
P Z P
31028623
4
R P P
3012312-91

 

 

Poz.Drużyna
Forma
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
1
Z R Z P
531173410
2
R Z R P
41218805
3
R P Z
31114314
4
P P P
3003210-80

 

 

Poz.Drużyna
Forma
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
1
Z R Z Z
65101411316
2
Z P Z P
420246-26
3
P Z P
310245-13
4
P P P
3003213-110

 

 

Poz.Drużyna
Forma
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
1
Z Z Z P
6501145915
2
P Z Z R
42117437
3
R P P
301247-31
4
R P P
301238-51