Sportowa Liga Firm - Silesia Piłka nożna

Puchar Ligi – Jesień 2019

Regulamin
System rozgrywek
Losowanie grup eliminacyjnych
Grupy eliminacyjne
Terminarz eliminacyjny (pon. 25.11)
Terminarz eliminacyjny (śr. 27.11)
Turniej finałowy (czw. 28.11)
Regulamin

W Pucharze Ligi statystyki drużynowe, jak i indywidualne, nie łączą się z ligowymi (gole, asysty, kartki). Obowiązuje regulamin ligowy z następującymi adnotacjami:

  1. Kary czasowe za kartki:
    • żółta - 1 min,
    • czerwona - 3 min.
  2. Zawieszenie zawodnika za kartki odbywa się, gdy zawodnik otrzyma:
    • 2 x żółtą - 1 mecz,
    • czerwoną kartkę - 1 do 4 meczów.
  3. Bilans żółtych kartek zeruje się przed przystąpieniem do turnieju finałowego (po eliminacjach). Zawieszenia dyscyplinarne zostają utrzymane.
  4. O miejscu w grupie decydują kolejno:
    • punkty,
    • mecz bezpośredni,
    • bilans bramek,
    • liczba strzelonych bramek,
    • rzuty karne (po 3 i do skutku).
  5. Celowe opóźnianie wznowienia gry w celu zyskania czasu - tak zwana "gra na czas" - karane będzie żółtą kartką.
  6. Walkower liczony jest jako wynik 2:0.
System rozgrywek

W sezonie Jesień 2019 rozgrywki Pucharu Ligi podzielone są na dwie fazy:

  1. Eliminacje (25.11 i 27.11.2019):
    • gra w nich każda drużyna, która potwierdziła swój udział (37 drużyn),
    • podział na 8 grup po 4-5 zespołów,
    • do turnieju finałowego awansują zwycięzcy oraz drugie miejsca z każdej z grup,
    • czas trwania meczu: w grupach 4-ro drużynowych 1 x 16 min; w grupach 5-cio drużynowych 1 x 12 min,
    • gwarantowane 3 spotkania dla każdej drużyny.
  2. Turniej finałowy (28.11.2019):
    • gra w nim 16 najlepszych zespołów z eliminacji,
    • podział na 4 grupy po 4 drużyny; odbywa się on w następujący sposób:
      • do grupy A trafiają: 1A, 2B, 1E, 2F (cyfra oznacza zajęte miejsce w eliminacjach, litera grupę);
      • do grupy B trafiają: 2A, 1B, 2E, 1F;
      • do grupy C trafiają: 1C, 2D, 1G, 2H;
      • do grupy D trafiają: 2C, 1D, 2G, 1H.
    • pierwsze oraz drugie miejsca awansują do fazy pucharowej:
      • ćwierćfinały: Ć1: 1A vs 2C, Ć2: 2A vs 1C, Ć3: 1B vs 2D, Ć4: 2B vs 1D,
        • półfinały: P1: Ć1 vs Ć3, P2: Ć2 vs Ć4,
          • finał: P1 vs P2.
    • czas trwania meczu 1 x 15 min,
    • gwarantowane 3 spotkania dla każdej drużyny.
Losowanie grup eliminacyjnych

Grupy eliminacyjne

Poniedziałek, 25.11

Grupa B

Grupa G

Grupa F

Grupa H

Saint Gobain

BNP Paribas

Firma ZK Grzybowice

BGH Polska

PwC SDC

IVIA

Turbo-tec

Auroland

Prestige

RAControls

Cooler Club

Habasit

BetaMed SA

Novichem

MRW

Geodis

 

Eco Dla Firm

Lider Taxi

Plastic Omnium

Środa, 27.11

Grupa A

Grupa C

Grupa D

Grupa E

Upojeni Multitap

Capgemini

Fortis Logistics Sławków

OEX MerService

Sopra Storia

Raben Logistics Chorzów

OSOZ

Rockwell Automation

Netology

ING Bank Śląski

UMWŚ

Voestalpine

Zaninni Poland

Hard Plast Tychy

Inmedium.pl

ProPoint Gliwice

  

Inmedium.pl II

Politechnika Śląska

Terminarz eliminacyjny (pon. 25.11)

Mecze rozgrywane są na krytym boisku Kresowa w Sosnowcu

Grupa B

Boisko 1

Czas gry: 16 min

Wynik

19:30

Saint Gobain

PwC SDC

3 : 1

19:50

Prestige

BetaMed SA

0 : 5

20:15

Saint Gobain

Prestige

 3 : 1

20:35

BetaMed SA

PwC SDC

3 : 3

21:00

PwC SDC

Prestige

 3 : 1

21:20

BetaMed SA

Saint Gobain

4 : 2

 

 GPWDLGFGAGDPTS
BetaMed321012577
Saint Gobain32018626
PWC SDC31117704
Prestige3003211-90

 

Grupa G

Boisko 2

Czas gry: 12 min

Wynik

19:30

BNP Paribas

IVIA

 2 : 0

19:45

RAControls

Novichem

 3 : 1

20:00

Eco Dla Firm

BNP Paribas

 2 : 0

20:15

IVIA

RAControls

 0 : 2

20:30

Novichem

Eco Dla Firm

1 : 2

20:45

BNP Paribas

RAControls

 0 : 4

21:00

IVIA

Novichem

0 : 2

21:15

Eco Dla Firm

RAControls

 4 : 3

21:30

BNP Paribas

Novichem

 3 : 5

21:45

Eco Dla Firm

IVIA

 2 : 0

 

 GPWDLGFGAGDPTS
Eco Dla Firm4400104612
RAControls430112579
Novichem42029816
BNP Paribas4103511-63
IVIA400408-80

 

Grupa F

Boisko 3

Czas gry: 12 min

Wynik

19:30

Firma ZK Grzybowice

Turbo-tec

 4 : 0

19:45

Cooler Club

MRW

 4 : 1

20:00

Lider Taxi

Firma ZK Grzybowice

 1 : 4

20:15

Turbo-tec

Cooler Club

0 : 1

20:30

MRW

Lider Taxi

 1 : 1

20:45

Firma ZK Grzybowice

Cooler Club

 4 : 4

21:00

Turbo-tec

MRW

0 : 1

21:15

Lider Taxi

Cooler Club

 0 : 1

21:30

Firma ZK Grzybowice

MRW

 3 : 2

21:45

Lider Taxi

Turbo-tec

 1 : 3

 

 GPWDLGFGAGDPTS
Firma ZK Grzybowice4310157810
Cooler Club4310105510
MRW411258-34
Turbo-tec410337-43
Lider Taxi401339-61

 

Grupa H

Boisko 4

Czas gry: 12 min

Wynik

19:30

BGH Polska

Auroland

1 : 4

19:45

Habasit

Geodis

0 : 0

20:00

Plastic Omnium

BGH Polska

 2 : 4

20:15

Auroland

Habasit

1 : 1

20:30

Geodis

Plastic Omnium

 2 : 3

20:45

BGH Polska

Habasit

 0 : 0

21:00

Auroland

Geodis

 3 : 0

21:15

Plastic Omnium

Habasit

 3 : 1

21:30

BGH Polska

Geodis

 2 : 1

21:45

Plastic Omnium

Auroland

 1 : 4

 

 GPWDLGFGAGDPTS
Auroland4310123910
BGH Polska42117707
Plastic Omnium4202911-26
Habasit403124-23
Geodis401338-51
Terminarz eliminacyjny (śr. 27.11)

Mecze rozgrywane są na krytym boisku Kresowa w Sosnowcu

Grupa A

Boisko 1

Czas gry: 16 min

Wynik

19:30

Upojeni Multitap

Sopra Steria

2 : 0

19:50

Netology

Zannini Poland

2 : 1

20:15

Upojeni Multitap

Netology

 5 : 0

20:35

Zannini Poland

Sopra Steria

1 : 4

21:00

Netology

Sopra Steria

1 : 0

21:20

Upojeni Multitap

Zannini Poland

 5 : 0

 

 GPWDLGFGAGDPTS
Upojeni Multitap3300120129
Netology320136-36
Sopra Steria31024403
Zannini Poland3003211-90

 

Grupa C

Boisko 2

Czas gry: 16 min

Wynik

19:30

Capgemini

Raben Logistics Chorzów

3 : 1

19:50

ING Bank Śląski

Hard Plast Tychy

0 : 7

20:15

Capgemini

ING Bank Śląski

2 : 0

20:35

Hard Plast Tychy

Raben Logistics Chorzów

2 : 2

21:00

ING Bank Śląski

Raben Logistics Chorzów

 3 : 4

21:20

Capgemini

Hard Plast Tychy

2 : 3

 

 GPWDLGFGAGDPTS
Hard Plast Tychy321012487
Capgemini32017436
Raben311178-14
ING Bank Śląski3003313-100

 

Grupa D

Boisko 3

Czas gry: 12 min

Wynik

19:30

Fortis Logistics Sławków

OSOZ

 3 : 1

19:45

UMWŚ

Inmedium.pl

1 : 1

20:00

Inmedium.pl II

Fortis Logistics Sławków

0 : 8

20:15

OSOZ

UMWŚ

1 : 1

20:30

Inmedium.pl

Inmedium.pl II

3 : 1

20:45

Fortis Logistics Sławków

UMWŚ

2 : 0

21:00

OSOZ

Inmedium.pl

1 : 1

21:15

Inmedium.pl II

UMWŚ

0 : 4

21:30

Fortis Logistics Sławków

Inmedium.pl

 3 : 2

21:45

Inmedium.pl II

OSOZ

2 : 4

 

 GPWDLGFGAGDPTS
Fortis44001631312
UWMŚ41216425
Inmedium.pl41217615
OSOZ41217705
Inmedium.pl II4004319-160

 

Grupa E

Boisko 4

Czas gry: 12 min

Wynik

19:30

OEX MerService

Rockwell Automation

3 : 0

19:45

Voestalpine

ProPoint Gliwice

0 : 2

 20:00

Politechnika Śląska

OEX MerService

0 : 7

20:15

Rockwell Automation

Voestalpine

2 : 0

20:30

ProPoint Gliwice

Politechnika Śląska

5 : 0

20:45

OEX MerService

Voestalpine

2 : 0

21:00

Rockwell Automation

ProPoint Gliwice

3 : 2

21:15

Politechnika Śląska

Voestalpine

2 : 0

21:30

OEX MerService

ProPoint Gliwice

2 : 2

21:45

Politechnika Śląska

Rockwell Automation

0 : 4

 

 GPWDLGFGAGDPTS
OEX MerService43101421210
Rockwell Automation43019549
ProPoint Gliwice421111567
Politechnika Śląska4103216-143
Voestalpine400408-80
Turniej finałowy (czw. 28.11)

Grupa A

 

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
166002561918
2420269-36
33102612-63
4300328-60

 

 

Grupa B

 

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
1430113949
25302131039
331025503
4300306-60

 

 

Grupa C

 

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
164111881013
2412159-45
331117614
4300328-60

 

 

Grupa D

 

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
1530212849
243019909
3310259-43
4300306-60

 

 

Faza pucharowa