Sportowa Liga Firm - Silesia Piłka nożna

Puchar Ligi – Jesień 2018

Regulamin
System rozgrywek
Grupy eliminacyjne
Terminarz eliminacyjny (17.10.2018) - Grupy A-G
Terminarz eliminacyjny (18.10.2018) - Grupy H-N
Turniej finałowy (19.11.2018)
Regulamin

 

W Pucharze Ligi statystyki drużynowe, jak i indywidualne, nie łączą się z ligowymi (gole, asysty, kartki). Obowiązuje regulamin ligowy z następującymi adnotacjami:

  1. Kary czasowe za kartki:
    • żółta - 1 min,
    • czerwona - 3 min.
  2. Zawieszenie zawodnika za kartki odbywa się, gdy zawodnik otrzyma:
    • 2 x żółtą - 1 mecz,
    • czerwoną kartkę - 1 do 4 meczów.
  3. Bilans żółtych kartek zeruje się przed przystąpieniem do turnieju finałowego (po eliminacjach). Kartki czerwone (bezpośrednie i niebezpośrednie) oraz związane z tym zawieszenia zostają utrzymane.
  4. O miejscu w grupie decydują kolejno:
    • punkty,
    • mecz bezpośredni,
    • bilans bramek,
    • liczba strzelonych bramek,
    • rzuty karne (po 3 i do skutku).
  5. Celowe opóźnianie wznowienia gry w celu zyskania czasu - tak zwana "gra na czas" - karane będzie żółtą kartką.
  6. Walkower liczony jest jako wynik 2:0.
System rozgrywek

W sezonie Jesień 2018 rozgrywki Pucharu Ligi podzielone są na dwie fazy:

  1. Eliminacje (17.10 i 18.10.2018):
    • gra w nich każda z 71 drużyn,
    • podział na 14 grup po 5-6 zespołów,
    • do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup oraz najlepsze dwa drugie miejsca,
    • czas trwania meczu 1 x 10 min,
    • gwarantowane 4 spotkania dla każdej drużyny,
    • w grupie 6-cio drużynowej mecz z drużyną, która zajęła ostatnie miejsce w grupie, nie jest brany pod uwagę przy wyłanianiu najlepszych drugich miejsc.
  2. Turniej finałowy (19.11.2018):
    • gra w nim 16 najlepszych zespołów z eliminacji,
    • podział na 4 grupy po 4 drużyny,
    • zwycięzcy grup i drugie miejsca awansują i rozgrywają mecze:
      • ćwierćfinałowe
        •  półfinałowe
          • finał
    • czas trwania meczu 1 x 17 min,
    • gwarantowane 3 spotkania dla każdej drużyny.
Grupy eliminacyjne
Grupa AGrupa BGrupa CGrupa D
DBGeodezjaCapgeminiFM SportImpact Production
Eco Dla FirmTIME GroupGrupa PietrzakGeodis
Politechnika ŚląskaBetaMed SAPUB SzacunOEX
STATSCORESTCHabasitGEFCO Polska
Vattenfall ITVoestalpineFreshmedProPoint Gliwice
    
Grupa EGrupa FGrupa GGrupa H
BD Inwestor 2Firma ZK GrzybowiceEfektDobry Warsztat
LMSLubotech & AseroPro NovumFuture Processing
CC Maksimum KatowiceZannini PolandPKFSuperAuto24
Plastic OmniumInmedium.pl IINovichemNC+
ART. Propertyel12UMWŚRAControls
    
Grupa IGrupa JGrupa KGrupa L
Hard Plast TychyFortis Logistics SławkówDPLLokal Nieruchomości
PwC SDCING Tech PolandOSOZESA Logistika
COLDGROUPHL DisplaySygnityKPMG
Upojeni MultitapPowerPartnersBowimSaint Gobain
AASIVIAHireRightTRAKT
 Cooler Club  
    
Grupa MGrupa N  
BGH PolskaSilvan Logistics  
Kipsta DecathlonPrestige  
Sopra SteriaRaben Logistics Chorzów  
IzoblokAutoPartner  
Grupa ZarmenBMZ Poland  
Terminarz eliminacyjny (17.10.2018) - Grupy A-G

Grupa A

 GPWDLGFGAGDPTS
DBGeodezja431080810
STATSCORE431030310
Eco Dla Firm410324-23
Vattenfall IT410336-33
Politechnika Śląska410328-63

Grupa B

 GPWDLGFGAGDPTS
BetaMed42205328
STC42115417
Capgemini412156-15
Voestalpine41124404
TIME Group402235-22

Grupa C

 GPWDLGFGAGDPTS
Freshmed42204228
FM Sport42113127
PUB Szacun41301016
Habasit402224-22
Grupa Pietrzak402225-32

Grupa D

 GPWDLGFGAGDPTS
Geodis431081710
OEX43018359
GEFCO Polska411236-34
ProPoint Gliwice410337-43
Impact Production410349-53

Grupa E

 GPWDLGFGAGDPTS
BD Inwestor 2440092712
ART Property42024316
CC Maksimum Katowice41215505
Plastic Omnium402248-42
LMS402237-42

Grupa F

 GPWDLGFGAGDPTS
Firma ZK Grzybowice43101311210
Lubotech & Asero42206338
Inmedium.pl II420235-26
el12411227-54
Zannini Poland400408-80

Grupa G

 GPWDLGFGAGDPTS
Pro Novum43019459
UMWŚ42205238
Novichem42116427
PKF411246-24
Efekt400408-80

Grupy A, B, C, D

DataGodzinaDrużyna 1Drużyna 2BoiskoWynik
17.10.201818:30Eco Dla FirmPolitechnika Śląska10:1
17.10.201818:30TIME GroupBetaMed SA20:1
17.10.201818:30Grupa PietrzakPUB Szacun30:0
17.10.201818:30GeodisOEX42:0
17.10.201818:40Vattenfall ITSTATSCORE10:1
17.10.201818:40VoestalpineSTC22:0
17.10.201818:40HabasitFreshmed31:2
17.10.201818:40GEFCO PolskaProPoint Gliwice40:2
17.10.201818:50DBGeodezjaEco Dla Firm11:0
17.10.201818:50CapgeminiTIME Group21:1
17.10.201818:50FM SportGrupa Pietrzak32:0
17.10.201818:50Impact ProductionGeodis41:3
17.10.201819:00Politechnika ŚląskaVattenfall IT11:2
17.10.201819:00BetaMed SAVoestalpine21:0
17.10.201819:00PUB SzacunFreshmed30:0
17.10.201819:00OEXProPoint Gliwice42:0
17.10.201819:10DBGeodezjaSTATSCORE10:0
17.10.201819:10CapgeminiSTC20:2
17.10.201819:10FM SportHabasit31:0
17.10.201819:10Impact ProductionGEFCO Polska41:2
17.10.201819:20Eco Dla FirmVattenfall IT12:1
17.10.201819:20TIME GroupVoestalpine21:1
17.10.201819:20Grupa PietrzakFreshmed31:2
17.10.201819:20GeodisProPoint Gliwice43:0
17.10.201819:30STATSCOREPolitechnika Śląska11:0
17.10.201819:30STCBetaMed SA21:1
17.10.201819:30HabasitPUB Szacun30:0
17.10.201819:30GEFCO PolskaOEX41:3
17.10.201819:40Vattenfall ITDBGeodezja10:2
17.10.201819:40VoestalpineCapgemini21:2
17.10.201819:40FreshmedFM Sport30:0
17.10.201819:40ProPoint GliwiceImpact Production41:2
17.10.201819:50STATSCOREEco Dla Firm11:0
17.10.201819:50STCTIME Group22:1
17.10.201819:50HabasitGrupa Pietrzak31:1
17.10.201819:50GEFCO PolskaGeodis40:0
17.10.201820:00Politechnika ŚląskaDBGeodezja10:5
17.10.201820:00BetaMed SACapgemini22:2
17.10.201820:00PUB SzacunFM Sport31:0
17.10.201820:00OEXImpact Production43:0

Grupy E, F, G

17.10.201820:30LMSCC Maksimum Katowice11:1
17.10.201820:30Lubotech & AseroZannini Poland22:0
17.10.201820:30Pro NovumPKF32:1
17.10.201820:30Plastic OmniumART. Property40:2
17.10.201820:40BD Inwestor 2LMS13:0
17.10.201820:40Inmedium.pl IIel1221:0
17.10.201820:40NovichemUMWŚ30:0
17.10.201820:40Firma ZK GrzybowiceLubotech & Asero41:1
17.10.201820:50EfektPro Novum10:2
17.10.201820:50CC Maksimum KatowiceART. Property21:0
17.10.201820:50Zannini Polandel1230:1
17.10.201820:50PKFUMWŚ41:1
17.10.201821:00BD Inwestor 2Plastic Omnium13:1
17.10.201821:00Firma ZK GrzybowiceInmedium.pl II23:0
17.10.201821:00EfektNovichem30:2
17.10.201821:00LMSART. Property41:2
17.10.201821:10Lubotech & Aseroel1211:1
17.10.201821:10Pro NovumUMWŚ21:2
17.10.201821:10Plastic OmniumCC Maksimum Katowice32:2
17.10.201821:10Inmedium.pl IIZannini Poland41:0
17.10.201821:20NovichemPKF13:0
17.10.201821:20ART. PropertyBD Inwestor 220:1
17.10.201821:20el12Firma ZK Grzybowice30:5
17.10.201821:20UMWŚEfekt42:0
17.10.201821:30Plastic OmniumLMS11:1
17.10.201821:30Inmedium.pl IILubotech & Asero21:2
17.10.201821:30NovichemPro Novum31:4
17.10.201821:40CC Maksimum KatowiceBD Inwestor 211:2
17.10.201821:40Zannini PolandFirma ZK Grzybowice20:4
17.10.201821:40PKFEfekt32:0
Terminarz eliminacyjny (18.10.2018) - Grupy H-N

Grupa H

 GPWDLGFGAGDPTS
Dobry Warsztat440090912
RAControls43015239
Future Processing420245-16
NC+410336-33
SuperAuto24400408-80

Grupa I

 GPWDLGFGAGDPTS
Coldgroup43016249
PwC SDC43015239
AAS43014139
Upojeni Multitap410324-23
Hard Plast Tychy400408-80

Grupa J

 GPWDLGFGAGDPTS
PowerPartners541072513
Fortis Logistics53026339
HL Display52215328
ING Tech Poland52126427
Cooler Club512238-55
IVIA500518-70

Grupy H, I, J

DataGodzinaDrużyna 1Drużyna 2BoiskoWynik
18.10.201818:00Future ProcessingSuperAuto2412:0
18.10.201818:00PwC SDCCOLDGROUP21:2
18.10.201818:00Fortis Logistics SławkówING Tech Poland31:0
18.10.201818:00HL DisplayPowerPartners40:1
18.10.201818:10RAControlsNC+12:0
18.10.201818:10AASUpojeni Multitap21:0
18.10.201818:10IVIACooler Club30:1
18.10.201818:10Fortis Logistics SławkówHL Display40:1
18.10.201818:20Dobry WarsztatFuture Processing13:0
18.10.201818:20Hard Plast TychyPwC SDC20:2
18.10.201818:20ING Tech PolandPowerPartners30:1
18.10.201818:30SuperAuto24RAControls10:2
18.10.201818:30COLDGROUPAAS20:1
18.10.201818:30Fortis Logistics SławkówIVIA31:0
18.10.201818:30HL DisplayCooler Club41:1
18.10.201818:40Dobry WarsztatNC+12:0
18.10.201818:40Hard Plast TychyUpojeni Multitap20:2
18.10.201818:40ING Tech PolandCooler Club33:0
18.10.201818:40PowerPartnersIVIA42:0
18.10.201818:50Future ProcessingRAControls10:1
18.10.201818:50PwC SDCAAS21:0
18.10.201818:50HL DisplayING Tech Poland31:1
18.10.201818:50Fortis Logistics SławkówPowerPartners41:2
18.10.201819:00NC+SuperAuto2412:0
18.10.201819:00Upojeni MultitapCOLDGROUP20:2
18.10.201819:00Fortis Logistics SławkówCooler Club33:0
18.10.201819:00IVIAHL Display40:2
18.10.201819:10RAControlsDobry Warsztat10:2
18.10.201819:10AASHard Plast Tychy22:0
18.10.201819:10ING Tech PolandIVIA32:1
18.10.201819:10PowerPartnersCooler Club41:1
18.10.201819:20NC+Future Processing11:2
18.10.201819:20SuperAuto24Dobry Warsztat20:2
18.10.201819:20Upojeni MultitapPwC SDC30:1
18.10.201819:20COLDGROUPHard Plast Tychy42:0

Grupa K

 GPWDLGFGAGDPTS
DPL431070710
Bowim43015419
OSOZ41214315
Sygnity411235-24
HireRight4004310-70

Grupa L

 GPWDLGFGAGDPTS
Saint Gobain4310112910
Lokal Nieruchmości4310113810
KPMG42027436
TRAKT4103214-123
ESA Logistyka400408-80

Grupa M

 GPWDLGFGAGDPTS
BGH Polska440070712
Izoblok43014139
Sopra Steria42025416
Grupa Zarmen410336-33
Kipsta Decathlon400408-80

Grupa N

 GPWDLGFGAGDPTS
SIlvan Logistics4400102812
Prestige42113217
Raben Logistics411235-24
BMZ Poland411226-44
Autopartner401325-31

Grupy K, L, M, N

DataGodzinaDrużyna 1Drużyna 2BoiskoWynik
18.10.201820:00OSOZSygnity11:1
18.10.201820:00ESA LogistikaKPMG20:2
18.10.201820:00Kipsta DecathlonSopra Steria30:2
 20:00PrestigeRaben Logistics Chorzów40:0
18.10.201820:10BowimHireRight13:1
18.10.201820:10Saint GobainTRAKT26:0
18.10.201820:10IzoblokGrupa Zarmen31:0
18.10.201820:10AutoPartnerBMZ Poland41:1
18.10.201820:20DPLOSOZ10:0
18.10.201820:20Lokal NieruchomościESA Logistika22:0
18.10.201820:20BGH PolskaKipsta Decathlon32:0
18.10.201820:20Silvan LogisticsPrestige42:1
18.10.201820:30SygnityHireRight12:1
18.10.201820:30KPMGTRAKT24:0
18.10.201820:30Sopra SteriaGrupa Zarmen33:1
18.10.201820:30Raben Logistics ChorzówBMZ Poland40:1
18.10.201820:40DPLBowim13:0
18.10.201820:40Lokal NieruchomościSaint Gobain22:2
18.10.201820:40BGH PolskaIzoblok31:0
18.10.201820:40Silvan LogisticsAutoPartner41:0
18.10.201820:50OSOZHireRight13:1
18.10.201820:50ESA LogistikaTRAKT20:2
18.10.201820:50Kipsta DecathlonGrupa Zarmen30:2
18.10.201820:50PrestigeBMZ Poland41:0
18.10.201821:00SygnityBowim10:1
18.10.201821:00KPMGSaint Gobain20:1
18.10.201821:00Sopra SteriaIzoblok30:1
18.10.201821:00Raben Logistics ChorzówAutoPartner42:1
18.10.201821:10HireRightDPL10:2
18.10.201821:10TRAKTLokal Nieruchomości20:4
18.10.201821:10Grupa ZarmenBGH Polska30:2
18.10.201821:10BMZ PolandSilvan Logistics40:4
18.10.201821:20BowimOSOZ11:0
18.10.201821:20Saint GobainESA Logistika22:0
18.10.201821:20IzoblokKipsta Decathlon32:0
18.10.201821:20AutoPartnerPrestige40:1
18.10.201821:30SygnityDPL10:2
18.10.201821:30KPMGLokal Nieruchomości21:3
18.10.201821:30Sopra SteriaBGH Polska30:2
18.10.201821:30Raben Logistics ChorzówSilvan Logistics41:3
Turniej finałowy (19.11.2018)

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
133008089
2320111476
3310268-23
43003114-130

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
133006069
232014226
33012-22-41
33012-22-41

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
132106247
231208265
331117614
43003415-110

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
1330013499
2320157-26
3310256-13
4300306-60