Sportowa Liga Firm - Silesia Piłka nożna

Puchar Ligi – Zima 2019

Regulamin
System rozgrywek
Losowanie grup eliminacyjnych
Grupy eliminacyjne
Terminarz eliminacyjny (pon. 25.03) - Grupy A, C, D, G
Terminarz eliminacyjny (czw. 28.03) - Grupy B, E, F, H
Terminarz finałowy (pon. 1.04)
Regulamin

W Pucharze Ligi statystyki drużynowe, jak i indywidualne, nie łączą się z ligowymi (gole, asysty, kartki). Obowiązuje regulamin ligowy z następującymi adnotacjami:

  1. Kary czasowe za kartki:
    • żółta - 1 min,
    • czerwona - 3 min.
  2. Zawieszenie zawodnika za kartki odbywa się, gdy zawodnik otrzyma:
    • 2 x żółtą - 1 mecz,
    • czerwoną kartkę - 1 do 4 meczów.
  3. Bilans żółtych kartek zeruje się przed przystąpieniem do turnieju finałowego (po eliminacjach). Zawieszenia dyscyplinarne zostają utrzymane.
  4. O miejscu w grupie decydują kolejno:
    • punkty,
    • mecz bezpośredni,
    • bilans bramek,
    • liczba strzelonych bramek,
    • rzuty karne (po 3 i do skutku).
  5. Celowe opóźnianie wznowienia gry w celu zyskania czasu - tak zwana "gra na czas" - karane będzie żółtą kartką.
  6. Walkower liczony jest jako wynik 2:0.
System rozgrywek

W sezonie Zima 2019 rozgrywki Pucharu Ligi podzielone są na dwie fazy:

  1. Eliminacje (25.03 i 28.03.2019):
    • gra w nich każda z 38 drużyn,
    • podział na 8 grup po 4-5 zespołów,
    • do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup,
    • czas trwania meczu 1 x 12 min (w grupach 4-ro drużynowych 1 x 15 min),
    • gwarantowane 3 spotkania dla każdej drużyny.
  2. Turniej finałowy (1.04.2019):
    • gra w nim 8 najlepszych zespołów z eliminacji,
    • podział na 2 grupy po 4 drużyny (do grupy A trafiają drużyny z grup eliminacyjnych A, B, C i D, do grupy B drużyny z grup eliminacyjnych E, F, G, H)
    • zwycięzcy grup oraz drugie miejsca awansują i rozgrywają mecze:
      •  półfinałowe (1A vs 2B, 1B vs 2A)
        • finał
    • czas trwania meczu 1 x 15 min,
    • gwarantowane 3 spotkania dla każdej drużyny.
Losowanie grup eliminacyjnych

Losowanie grup eliminacji Pucharu Ligi (Zima 2019)

Opublikowany przez Sportowa Liga Firm - Silesia Piątek, 15 marca 2019

Grupy eliminacyjne
GRUPA AGRUPA BGRUPA CGRUPA D
CapgeminiPwC SDCHard Plast TychyLokal Nieruchomości
ProPoint GliwiceFreshmedPlastic OmniumSaint Gobain
COLDGROUPING Tech PolandArchiDocAutoPartner
Inmedium.pl IIInmedium.plNovichemAlior Leasing
NC+Vattenfall ITJAREMAR 
    
GRUPA EGRUPA FGRUPA GGRUPA H
Dobry WarsztatUpojeni MultitapSTCFortis Logistics Sławków
HL DisplaySilvan LogisticsPro NovumGrupa Zarmen
Cooler ClubRaben Logistics ChorzówButter CutOEX
Rockwell AutomationING Bank ŚląskiPrestigeART Property
Sopra SteriaPolitechnika ŚląskaESA Logistika 
Terminarz eliminacyjny (pon. 25.03) - Grupy A, C, D, G
GRUPA A (pon. 25.03)Boisko nr 1Godz.Wynik
COLDGROUPCapgemini19:00-2 : -2
ProPoint GliwiceInmedium.pl II19:15 2 : 2
NC+Capgemini19:30 2 : 0
COLDGROUPProPoint Gliwice19:45 0 : 2
Inmedium.pl IINC+20:00 1 : 6
CapgeminiProPoint Gliwice20:15 0 : 2
Inmedium.pl IICOLDGROUP20:30 2 : 0
ProPoint GliwiceNC+20:45 5 : 2
Inmedium.pl IICapgemini21:00 2 : 0
NC+COLDGROUP21:15 2 : 0 
    
GRUPA C (pon. 25.03)Boisko nr 2Godz.Wynik
NovichemPlastic Omnium19:00 2 : 1
Hard Plast TychyArchiDoc19:15 1 : 2
JAREMARPlastic Omnium19:30 2 : 2
NovichemHard Plast Tychy19:45 3 : 1
ArchiDocJAREMAR20:00 1 : 0
Plastic OmniumHard Plast Tychy20:15 1 : 2
ArchiDocNovichem20:30 2 : 0
Hard Plast TychyJAREMAR20:45 2 : 3
ArchiDocPlastic Omnium21:00 5 : 3
JAREMARNovichem21:15 3 : 2
    
GRUPA D (pon. 25.03)Boisko nr 3Godz.Wynik
Saint GobainAutoPartner19:00 2 : 0
Lokal NieruchomościAlior Leasing19:20 8 : 0
AutoPartnerLokal Nieruchomości19:40 0 : 2
Alior LeasingSaint Gobain20:00 0 : 8
Lokal NieruchomościSaint Gobain20:20 2 : 2 k. 3 : 1
AutoPartnerAlior Leasing20:40 0 : 2
    
GRUPA G (pon. 25.03)Boisko nr 4Godz.Wynik
Butter CutSTC19:00 1 : 1
ESA LogistikaPrestige19:15 2 : 0
Pro NovumSTC19:30 0 : 0
Butter CutESA Logistika19:45 1 : 4
PrestigePro Novum20:00 0 : 6
STCESA Logistika20:15 1 : 6 
PrestigeButter Cut20:30 1 : 4
ESA LogistikaPro Novum20:45 5 : 3
PrestigeSTC21:00 2 : 0
Pro NovumButter Cut21:15 1 : 0
Terminarz eliminacyjny (czw. 28.03) - Grupy B, E, F, H
GRUPA B (czw. 28.03)Boisko nr 1Godz.Wynik
PwC SDCING Tech Poland19:00 8 : 0
Vattenfall ITInmedium.pl19:15 0 : 4
FreshmedING Tech Poland19:30 0 : 2
PwC SDCVattenfall IT19:45 6 : 1
Inmedium.plFreshmed20:00 2 : 0
ING Tech PolandVattenfall IT20:15 1 : 3
Inmedium.plPwC SDC20:30 3 : 1
Vattenfall ITFreshmed20:45 2 : 0
Inmedium.plING Tech Poland21:00 4 : 1
FreshmedPwC SDC21:15 0 : 2
    
GRUPA E (czw. 28.03)Boisko nr 2Godz.Wynik
HL DisplaySopra Steria19:00 1 : 0
Cooler ClubDobry Warsztat19:15 0 : 2
Rockwell AutomationSopra Steria19:30 1 : 2
HL DisplayCooler Club19:45 2 : 0
Dobry WarsztatRockwell Automation20:00 3 : 2
Sopra SteriaCooler Club20:15 2 : 0
Dobry WarsztatHL Display20:30 1 : 1
Cooler ClubRockwell Automation20:45 0 : 2
Dobry WarsztatSopra Steria21:00 5 : 3
Rockwell AutomationHL Display21:15 2 : 2
    
GRUPA F (czw. 28.03)Boisko nr 3Godz.Wynik
Raben Logistics ChorzówING Bank Śląski19:00 2 : 1
Silvan LogisticsPolitechnika Śląska19:15 3 : 0
Upojeni MultitapING Bank Śląski19:30 4 : 1
Raben Logistics ChorzówSilvan Logistics19:45 2 : 1
Politechnika ŚląskaUpojeni Multitap20:00 0 : 6
ING Bank ŚląskiSilvan Logistics20:15 1 : 2
Politechnika ŚląskaRaben Logistics Chorzów20:30 0 : 2
Silvan LogisticsUpojeni Multitap20:45 0 : 1
Politechnika ŚląskaING Bank Śląski21:00 0 : 1
Upojeni MultitapRaben Logistics Chorzów21:15 2 : 1
    
GRUPA H (czw. 28.03)Boisko nr 4Godz.Wynik
OEXGrupa Zarmen19:00 4 : 0
Fortis Logistics SławkówART Property19:20 2 : 0
Grupa ZarmenFortis Logistics Sławków19:40 1 : 5
ART PropertyOEX20:00 0 : 2
Fortis Logistics SławkówOEX20:20 4 : 4
Grupa ZarmenART Property20:40 2 : 0
Terminarz finałowy (pon. 1.04)

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
13300144109
232016606
331027613
43003314-110

 

Poz.Drużyna
M
Z
R
P
BZ
BS
+/-
P
132017346
231205415
3311167-14
4301237-41