Capgemini vs Netology

Capgemini
3 - 6
Netology

Przed tym meczem Netology nie miało jeszcze zdobytych żadnych punktów w tym sezonie i dziś była do tego ostatnia okazja. Jednak jako pierwsi do siatki trafili zawodnicy Capgemini – Grzgorz Nguyen Khac pięknym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Mimo falstartu Netology nie zamierzało odpuszczać. Już minutę później na tablicy wyników widniał remis. Do przerwy obie drużyny zaliczyły jeszcze po jednym trafieniu, jednak dla biało-niebieskich było to trafienie samobójcze, więc Netolgy po pierwszych dwudziestu minutach miało dwie bramki przewagi. Po zmianie stron oba zespoły ponownie wróciły do natarcia, padała bramka za bramką. Bilans tej połowy? 2:3. W związku z tym w ostatnim meczu tego sezonu Ekstraklasy to Netology schodzi z boiska z tarczą z wynikiem 3:6.