KPMG vs Projekt Solartechnik

KPMG
3 - 7
Projekt Solartechnik

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy KPMG a Projekt Solartechnik, znajdowali się zawodnicy rozstawieni jako goście. Przed tygodniem, w meczu inaugurującym wiosenne zmagania w 1 Lidze SLF, piłkarze Projekt Solartechnik pokonali ekipę BetaMed SA w stosunku 6:4, zostając tym samym wiceliderem tabeli. Natomiast gospodarze w ubiegły poniedziałek, musieli uznać wyższość zespołu OTCF, ulegając rywalom aż 1:8. Jednakże spotkanie w początkowej fazie, zdecydowanie lepiej ułożyło się zawodnikom KPMG. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, natomiast 60 sekund później podwyższyli wynik na 2:0. Jednak po błyskotliwym początku w wykonaniu piłkarzy KMPG, w dalszej części pierwszej odsłony, inicjatywę na boisku przejęli goście. Najpierw dwa trafienia dla zespołu Projekt Solartechnik zanotował Dawid Kierat, a cztery minuty przed przerwą Jakub Krakowiak ustalił wynik na 2:3. W drugiej odsłonie goście kontynuowali swoją dobrą grę, tylko raz pozwalając sobie na stratę gola. Dzięki mocnej końcówce meczu, ekipa Projekt Solartechnik pokonała ostatecznie KPMG 7:3, notując tym samym awans na pozycję lidera 1 Ligi.