PwC SDC vs Bank MBS Mikołów

3 - 0
Bank MBS Mikołów

Mecz pomiędzy PwC SDC a Bank MBS Mikołów zapowiadał się jako konfrontacja drużyn, które po dwóch kolejkach rundy wiosennej Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmowały w tabeli odpowiednio czwartą oraz trzecią lokatę. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem zwyciężyli w starciu z zespołem ArchiDoc 3:1, natomiast goście w ubiegły poniedziałek pokonali ekipę Keywords Studios w rozmiarach 14:3. Spotkanie już od pierwszego gwizdka arbitra toczone było w bardzo szybkim tempie. Obie drużyny starały się rozgrywać swoje kolejne akcje małą liczbą podań, w szybki sposób przenosząc ciężar gry z obrony do ataku. Pierwszy gol w tej rywalizacji padł w 8 minucie, a z trafienia cieszył się piłkarz PwC SDC Dominik Kokosza. Jak się później okazało, była to jedyna bramka jaką oglądaliśmy w pierwszej odsłonie i przy zmianie stron widniał wynik 1:0. Jednak już 3 minuty po zmianie stron, gospodarze podwyższyli wynik na 2:0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Dominik Kokosza. W końcowych fragmentach spotkania, gola pieczętującego wygraną ekipy PwC SDC zdobył Grzegorz Nguyen Khac i to gospodarze mogli cieszyć się zwycięstwa 3:0.