PwC SDC vs Bank MBS Mikołów

7 - 8
Bank MBS Mikołów

Mecz pomiędzy PwC SDC a Bank MBS Mikołów zapowiadał się jako pojedynek zespołów, które w swoich poprzednich konfrontacjach poniosły porażki. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w miniony poniedziałek podejmowali ekipę ArchiDoc. Zawodnicy PwC SDC ulegli wówczas przeciwnikom w stosunku 4:5, co było ich pierwszą przegraną w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście w swoim ostatnim starciu, mierzyli się z zespołem FAMUR. Piłkarze Bank MBS Mikołów przegrali tamten pojedynek 5:10, aż 7 bramek tracąc w drugiej części gry. Spotkanie w początkowej fazie zdecydowanie lepiej ułożyło się dla graczy PwC SDC. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3 minucie, po golu którego zdobył Marek Kozień, natomiast w 11 minucie prowadzili 3:0. Jednak wówczas za odrabianie strat zabrali się piłkarze Bank MBS Mikołów. Goście błyskawicznie doprowadzili do remisu i przy zmianie stron widniał wynik 3:3. W drugiej odsłonie, gra na murawie stała się dużo bardziej wyrównana, a zespoły naprzemiennie ostrzeliwały bramki przeciwników. Jednakże gdy w 36 minucie gospodarze doprowadzili do rezultatu 7:6, wydawało się, że zdołają dowieźć wygraną do końca. Wówczas piłkarze z Mikołowa, najpierw na dwie minuty przed końcem doprowadzili do wyrównania, a w 40 minucie po trafieniu które zaliczył Dominik Siwy, przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie drużyna PwC SDC uległa ekipie Bank MBS Mikołów 7:8, ponosząc drugą porażkę w tym sezonie.