OTCF vs BetaMed SA

OTCF
3 - 5
BetaMed SA

W drugiej kolejce rundy wiosennej 1 Ligi mierzyły się ze sobą drużyny OTCF i BetaMed SA. Początek spotkania obfitował w dynamiczną grę z obu stron, jednak to OTCF zdołało jako pierwsze otworzyć wynik meczu. Jednak BetaMed SA nie zamierzało pozostawać w tyle i szybko odpowiedziało dwoma trafieniami. Zespoły stały na bardzo podobnym poziomie i po odpowiedzi gospodarzy mieliśmy remis 2:2 na koniec pierwszej połowy. Po przerwie gra toczyła się z jeszcze większym impetem. Obie drużyny atakowały z determinacją, stwarzając groźne sytuacje podbramkowe. Jednak to BetaMed SA okazało się bardziej skuteczne, zdobywając kolejne trzy bramki i stopniowo zwiększając swoją przewagę. OTCF zdołało odpowiedzieć tylko jednym golem i to goście cieszyli się ze zwycięstwa, po bardzo emocjonującym spotkaniu.