PwC SDC vs Netology

PwC SDC
1 - 4
Netology

O 20:15 odbyło się kolejne spotkanie 3 kolejki ekstraklasowych zmagań Sportowej Ligi Firm. Zespół PwC SDC mierzył się z drużyną Netology. Zawodnicy Netology od początku meczu starali się zdominować rywali i udało się im dopiąć swego w 8 minucie, gdyż to oni wyszli na prowadzenie. Ledwo minęły 3 minuty i podwyższyli oni prowadzenie na 0-2. Gracze PwC starali się wrócić do rywalizacji, jednak ich próby nie potrafiły doprowadzić do zdobyczy bramkowej. Zatem rezultatem 0:2 zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Druga połowa to dalsze, liczne próby PwC SDC, jednak zawodnicy Netology zdawali się być tego dnia bardzo skuteczni zarówno w defensywie, jak i ofensywie, czego owocem była kolejna ich bramka w 30 minucie. Piłkarze PwC znaleźli się w bardzo trudnym położeniu, jednak nie zamierzali się poddawać i zdołali strzelić gola kontaktowego w 34 minucie spotkania. Jednak jak się okazało, było to trafienie na otarcie łez, a świetnie dysponowani tego dnia piłkarze Netology tuż przed końcowym gwizdkiem, zdołali ustalić wynik meczu na 1-4.