PwC SDC vs Netology

PwC SDC
1 - 3
Netology

Faworytem spotkania pomiędzy PwC SDC a Netology byli goście. W każdej z dotychczasowo rozgrywanych kolejek, pokazywali się z dobrej strony. W pierwszej połowie zespół Netology stwarzał więcej groźnych sytuacji podbramkowych, jednak dzięki bardzo dobrej grze w defensywie gospodarzy, długo utrzymywał się wynik remisowy. Udało się to zmienić dopiero w 19 minucie, a gola do szatni zdobył dla gości Damian Truchel. Mógł on trochę podłamać graczy PwC SDC, bo drugą połowę rozpoczęli nieco gorzej i już po chwili było 0:2. Potem padła jeszcze jedna bramka, wydawało się pieczętująca wynik spotkania. Goście jednak pokazali wielkie zaangażowanie i walkę do końca. Tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra, zdobyli honorową bramkę i ustalili wynik meczu na 1:3. Drużyna Netology po tym zwycięstwie została liderem Ekstraklasy.