Netology vs PwC SDC

Netology
5 - 3

Spotkanie pomiędzy Netology a PwC SDC zapowiadało się niezwykle interesująco. Od początku meczu widać było skupienie na twarzach zawodników. Chęć zwycięstwa i szacunek do przeciwnika sprawił, że oba zespoły rozpoczęły dość spokojnie. Nie widzieliśmy zbyt wielu sytuacji bramkowych. Dobra gra w defensywie utrudniała sprawę napastnikom. Na prowadzenie wyszli gospodarze dopiero w 14 minucie spotkania. To jednak podłamało defensywę gości i potem stracili jeszcze dwie bramki, co ustaliło wynik pierwszej połowy na 3:0. Na domiar złego drugą część meczu rozpoczęli od kolejnej straconej bramki. Zawodnicy PwC SDC pokazali wolę walki i odpowiedzieli dwoma golami. Końcówka meczu była zacięta, prowadzenie gospodarzy nie było już tak pewne. Jednak tego dnia byli naprawdę świetnie dysponowani i ostatecznie zwyciężyli 5:3. Po kolejnym zwycięstwie zajmują 3 miejsce w tabeli Ekstraklasy i są bardzo blisko drużyn nad nimi. Walka o mistrzostwo zapowiada się ekscytująco.