Prestige vs BMZ Poland

7 - 2
BMZ Poland

O 18 30 rozpoczęło się starcie w rozgrywkach 2 ligi pomiędzy Prestige, a BMZ Poland. Obydwa zespoły podchodziły do meczu z pozytywnym nastawieniem, po zwycięstwach w pierwszej kolejce. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, nie było widać jakiekolwiek zniechęcenia po stronie zawodników i obie ekipy od razy ruszyły do ataku. Już w 5 minucie Prestige wyszli na prowadzenie, natomiast niepełna 2 minuty później rywale doprowadzili do wyrównania. Mocny początek w wykonaniu obu zespołów zapowiadał wyrównane starcie, lecz nic bardziej mylnego. Od tego momentu Prestige zdominowali rywali i przejęli kontrolę nad spotkaniem. Na przerwę schodzili prowadząc 3-1. Druga połowa również przebiegała pod ich dyktando, co poskutkowało finalnym wynikiem 7-2. Spotkanie stało na dobrym poziomie i mimo ulewy należy docenić zaangażowanie zawodników obydwu zespołów. Pod koniec spotkania kontuzji doznał napastnik BMZ, Artur Janc i musiał opuścić murawę. Mamy nadzieję, że to nic poważnego i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.