Prestige vs BMZ Poland

3 - 1
BMZ Poland

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami Prestige a BMZ Poland, byli zawodnicy rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy. Prestige pomimo porażki w ostatniej serii gier, nadal prezentuje się bardzo dobrze w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm. Natomiast goście to drużyna, która do samego końca sezonu wiosennego, będzie broniła się przed tym, aby nie zająć ostatniego miejsca na koniec rundy. BMZ ma na swoim koncie obecnie 4 punkty i każde zdobyte „oczko” będzie dla niego ważną zdobyczą. Mecz rozpoczął się od dość jednostajnej gry obu zespołów, które starały się długo rozgrywać swoje akcje. Jednak pierwszy gol w tej rywalizacji padł już w 3 minucie, a jego zdobywcą był zawodnik gospodarzy – Paweł Ziaja. Po tej bramce spotkanie nie nabrało wyższego tempa rozgrywania akcji. Obie ekipy nadal starały się przede wszystkim bronić dostępu do własnych bramek, nie narażając się na kontry. W pierwszej połowie oglądaliśmy niewiele akcji podbramkowych, czego efektem był wynik 1:0, który utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie odważniej do gry już po wznowieniu ruszyli gracze Prestige, którzy w 22 minucie podwyższyli prowadzenie na 2:0. Piłkarze występujący w czarnych strojach starali się odpowiedzieć swoim rywalom, jednak ich strzały na bramkę były bardzo niecelne, bądź dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. Natomiast Prestige w 28 minucie wyszedł na prowadzenie 3:0, przesądzając praktycznie losy rywalizacji. W końcówce gola honorowego dla gości zdobył Tomasz Jankowski, ustalając końcowy wynik na 3:1. Graczem meczu został wybrany Paweł Ziaja, który popisał się w tym spotkaniu hat trickiem.