BMZ Poland vs Prestige

BMZ Poland
2 - 4

Mecz pomiędzy BMZ Poland a Prestige zapowiadał się bardzo ciekawie. Goście potrzebują trzech punktów żeby dalej liczyć się w walce o pierwsze miejsce na koniec sezonu. Gospodarze z pewnością im tego nie ułatwią i będą walczyć do ostatniej minuty. Spotkanie rozpoczęło się dość spokojnie. Oba zespoły grały uważnie w defensywie. Na pierwszą akcję bramkową czekaliśmy do 11 minuty, na prowadzenie wyszli zawodnicy BMZ Poland. Później do głosu doszli gracze drużyny Prestige. Konsekwentnymi atakami w końcu przełamali obronę gospodarzy i jeszcze przed przerwą udało im się najpierw doprowadzić do remisu, a potem wyjść na prowadzenie. Druga połowa była bardzo wyrównana, jedni i drudzy mieli swoje okazje. Jednak tego dnia lepsi okazali się goście wygrywając ostatecznie 2:4. Po tym meczu ich sytuacja w tabeli 1 Ligi nie ulega zmianie, wciąż tracą trzy punkty do lidera.