Novichem vs Netology

5 - 3
Netology

Spotkanie pomiędzy drużynami Novichem i Netology zapowiadało się niezwykle interesująco. Już od pierwszych minut meczu, drużyna Novichem była lepiej zorganizowana i zdecydowanie dominowała na boisku. Agresywna gra ofensywna gospodarzy zaowocowała szybkim objęciem prowadzenia, oraz zdobyciem trzech bramek jeszcze przed przerwą. Precyzyjne akcje oraz skuteczność w wykorzystaniu okazji, pozwoliły im zbudować komfortową przewagę. Po przerwie atmosfera na boisku była napięta, a Netology podjęło wysiłek, aby odrobić straty. Determinacja gości i zaangażowanie w grze ofensywnej zaczęły przynosić efekty, gdy zdołali zdobyć pierwszą bramkę, zmniejszając różnicę. Jednak tego dnia nie mieli odpowiedzi na świetnie dysponowanych rywali, którzy ostatecznie wygrali 5:3. Po dwóch pierwszych kolejkach rundy wiosennej Ekstraklasy, drużyna Novichem ma komplet punktów.