Capgemini vs Novichem

8 - 6

Początek spotkania pomiędzy zespołami Capgemini a Novichem był bardzo dynamiczny, a już w 2 minucie Novichem objęło prowadzenie, które podwoiło w 5 minucie. Jednak szybko odpowiedzieli na to zawodnicy Capgemini, którzy w ciągu kolejnych minut zaliczyli cztery trafienia, zyskując przewagę 4:2. Novichem nie zamierzało jednak się poddawać i zdołało zdobyć kolejne bramki w 19 i 24 minucie, doprowadzając do remisu. W drugiej połowie Capgemini kontynuowało skuteczną grę, zdobywając kolejne cztery bramki. Novichem także nie próżnowało i odpowiedziało dwoma trafieniami w 30 i 37 minucie. Pomimo intensywnej walki obu drużyn, to Capgemini utrzymało przewagę, kończąc mecz wynikiem 8:6. Ostatni gwizdek sędziego zakończył emocjonujące widowisko, a zawodnicy Capgemini mogli cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa.