Capgemini vs Novichem

2 - 3

W 9 kolejce spotkań Ekstraklasy zespół Capgemini podejmował Novichem. Goście są na fali wznoszącej, po słabych początkowych kolejkach zaliczają aktualnie dwa zwycięstwa z rzędu i liczą na trzecie. Od początku meczu zawodnicy byli bardzo zmotywowani, walczyli o każdą piłkę, nie odpuszczali w obronie. Lepiej rozpoczęli goście i już w 6 minucie wyszli na prowadzenie. Stwarzali dużo sytuacji pod bramką przeciwnika i parę minut później prowadzili już 0:2. Gospodarze się jednak nie poddawali, konsekwentnie robili swoje i przyniosło to oczekiwane efekty w postaci dwóch szybkich bramek. Wynik remisowy nie utrzymał się do końca pierwszej połowy. Tuż przed gwizdkiem arbitra zawodnicy Novichem przeprowadzili skuteczna akcje i ustalili wynik pierwszej części spotkania na 2:3. Druga połowa nie była już tak interesująca. Obu zespołom brakowało skuteczności i przez kolejne dwadzieścia minut nie zobaczyliśmy już żadnej bramki. Goście wygrywają kolejny mecz i łapią coraz lepszą formę przed nadchodzącym Pucharem Ligi.