FAMUR vs Capgemini

FAMUR
10 - 0

Obie drużyny, choć zaliczane przed sezonem do grona kandydatów do mistrzostwa, znajdują się na dwóch odrębnych biegunach tabeli. FAMUR zgodnie z przewidywaniami walczy o najwyższe cele i na półmetku sezonu znajduje się na czele stawki, z kolei Capgemini od początku sezonu zawodzi i sensacyjnie przypada jej mu miano czerwonej latarni Ekstraklasy. O przełamanie i pierwsze zwycięstwo w zimowych rozgrywkach było zatem w szóstej serii gier trudno, bowiem przeciwnik był najtrudniejszy z możliwych. Niespodzianki nie było. FAMUR wypunktował rywala, najpierw błyszcząc skutecznością w pierwszej połowie gdyż między 10 a 15 minutą zdobył pięć goli, a następnie przeprowadzając drugą falę uderzeniową w ostatnim fragmencie meczu. Graczom Capgemini nie udało się zdobyć choćby honorowej bramki i o przełamanie złej passy przyjdzie powalczyć im w kolejnym tygodniu. FAMUR zrobił z kolei kolejny krok w stronę mistrzostwa.