Capgemini vs FAMUR

1 - 8
FAMUR

O 20:00 odbyło się starcie ekstraklasowych zespołów, czyli Capgemini i FAMUR. Obie drużyny dobrze się prezentują w tym sezonie, o czym świadczy fakt, iż kolejno oglądaliśmy 3 oraz 4 zespół ligowej tabeli. Było to stracie o tak zwane 6 punktów, gdyż przed meczem oba zespoły dzieliły zaledwie 3 „oczka”, a dodatkowo wygrana wciąż sprawiłaby, że zwycięzca będzie wciąż w grze o najwyższe laury tego sezonu. Zespół FAMUR posiadał nie tylko przewagę 3 punktów, ale dodatkowo tego dnia przystąpili do spotkania grając w przewadze jednego zawodnika i ten fakt mocno wpłynął na mecz i jego przebieg. Już po 15 minutach mieliśmy właściwie rozstrzygnięte losy spotkania, gdyż rezultat wynosił 0-5 i tak też do przerwy pozostało. W drugiej połowie na boisku pojawił się szósty zawodnik Capgemini, co oznaczało, że siły zostały wyrównane. Wyrównie sił doprowadziło do bramki strzelonej na 1-5, jednak jakikolwiek zapał szybko został ostudzony przez bezlitosnych zawodników FAMUR, którzy to po chwili odpowiedzieli dwukrotnie. W samej końcówce piłkarze FAMUR potwierdzili świetną dyspozycję, ustalając wynik spotkania na 1-8, czym zbliżyli się do ścisłej czołówki i wciąż liczą się w walce o końcowy ligowy triumf.