4 ECO Prestige vs FAMUR

3 - 4
FAMUR

Starcie 4 ECO Prestige z FAMUR zapowiadało się jako najciekawszy pojedynek 5 serii gier. Formalni goście byli liderem tabeli, z kolei ich rywale nie raz i nie dwa potrafili w przeszłości napsuć krwi mocnym przeciwnikom. Szlagier nie zawiódł. Spotkanie obfitowało w ciekawe akcje, byliśmy świadkami zwrotów akcji, a emocji nie brakowało do ostatnich minut. Do przerwy 4 ECO Prestige prowadził 2:1, a ogromna w tym zasługa bramkarza Arka Zerdzińskiego, który nie tylko kilkukrotnie ratował swój zespół, ale również… strzelił efektownego gola. W drugiej połowie dublet Patryka Wieczorka sprawił, że FAMUR odzyskał prowadzanie, ale sytuacja nadal zmieniała się jak w kalejdoskopie. Grający tym razem w białych koszulkach gracze 4 ECO Prestige doprowadzili do remisu i ostatnie fragmenty meczu to przeciąganie liny, który zespół zada decydujący cios. Ta sztuka udała się zawodnikom FAMUR, którzy na dwie minuty przed końcem meczu zapewnili sobie cenne zwycięstwo. Ostatecznie lider tabeli wygrał po raz czwarty w sezonie i nadal samodzielnie przewodzi stawce.