FAMUR SA vs Prestige

FAMUR
6 - 2

Pierwszy mecz tych drużyn w obecnym sezonie przyniósł mnóstwo emocji i zakończył się wygraną FAMUR SA 4:2. Wówczas wszystkie bramki padły w ostatnich 10 minutach, a zwycięzcy zapewnili sobie trzy punkty dwoma trafieniami w samej końcówce. Tym razem gole zaczęły padać znacznie szybciej, a mecz miał mniej wyrównany przebieg. FAMUR już po 7 minutach prowadził 3:0, a tak znakomity początek sprawił, że w kolejnych fragmentach gry gracze tego zespołu kontrolowali mecz, który szybko sobie ułożyli po własnej myśli. Prestige dopiero w drugiej połowie znalazł drogę do bramki rywali, zdobywajac dwa gole w przeciągu minuty, jednak działo się to już przy pięciubramkowym prowadzeniu przeciwników. FAMUR SA błyskawicznie dołożył szóste trafienie, rozwiewając ostatecznie nadzieje opotentów na chociażby jeden punkt. Obu drużynom pozostało jedno spotkanie do rozegrania, z tym samym rywalem. O ile jednak Prestgie zagra jedynie o udane zakończenie sezonu, bowiem już nie poprawi swojej pozycji w tabeli, o tyle czwartkowy mecz FAMUR SA z JAREMAR ma spory ciężar gatunkowy, bowiem zapewne będzie on decydował o tytule mistrzowskim 3 Ligi.