Prestige vs FAMUR SA

2 - 10
FAMUR

W 4 kolejce rundy zimowej, mierzyły się ze sobą drużyny Prestige i FAMUR SA. Faworytem do zwycięstwa byli goście, którzy są liderami tabeli. Niespodziewanie już w pierwszej minucie stracili gola i musieli odrabiać straty. Kolejne ataki na bramkę przeciwnika w końcu przyniosły efekt i po kilkunastu minutach gry mieliśmy remis. Nie utrzymał się on jednak zbyt długo. Goście przycisnęli w końcówce strzelając kolejne cztery bramki, zapewniając sobie bezpieczną przewagę przed drugą połową. Gospodarze nie odpuszczali, ale tego dnia byli gorzej dysponowani. Udało im się strzelić jeszcze jednego gola, jednak rywale zdobyli kolejne pięć bramek. Po dwóch połowach zakończonych wynikiem 1:5, zawodnicy FAMUR SA wygrali ten mecz wynikiem 2:10 i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli.