14Paweł Warzyński 31'
10Grzegorz Nguyen Khac 9'
5'
  10 9

W inauguracyjnym starciu rundy zimowej pomiędzy 4 ECO Prestige a PwC SDC, goście zdominowali mecz, zwyciężając pewnie 10:4. Zawodnik PwC SDC – Piotr Skorupa, zapisał się imponująco na liście strzelców, zdobywając aż 3 bramki i będąc kluczowym graczem tego spotkania. Mecz rozpoczął się od dynamicznego startu gości, którzy już w 16 minucie prowadzili 3:0. Zespół 4 ECO Prestige jednak nie zraził się wcześniej straconymi bramkami i zaczął odrabiać straty. Niestety ich wysiłki nie wystarczyły, ponieważ ekipa PwC SDC utrzymywała kontrolę nad grą, zdobywając kolejne bramki. Dopiero od 17 minuty gospodarze zaczęli odnajdywać drogę do bramki przeciwnika, lecz przewaga PwC SDC była już zbyt duża. Ten mecz był pełen dynamiki, ale goście potwierdzili swoją wyższość, zaliczając zdecydowane zwycięstwo w pierwszym starciu rundy zimowej.