Prestige vs PwC SDC

2 - 2

Mecz pomiędzy Prestige a PwC SDC, zapowiadał się jako spotkanie, które miało zadecydować o losach mistrzowskiego tytułu 2 Ligi Sportowej Ligi Firm w sezonie jesiennym. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, aby marzyć o końcowym tryumfie, potrzebowali w tym starciu kompletu punktów. Przed tygodniem zawodnicy Prestige pokonali drużynę DRiV Gliwice+ 6:1, co było dla nich ósmą wygraną w bieżącej rundzie. Natomiast gościom do pierwszej lokaty na koniec rozgrywek, wystarczał nawet 1 punkt zdobyty w tym starciu. W swoim poprzednim pojedynku piłkarze PwC SDC, wygrali z ekipą ESL Gaming Polska aż 15:1, kontrolując przebieg gry przez pełne 40 minut. Rywalizacja rozpoczęła się, od dość wyrównanej postawy obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się z pomysłem budować swoje kolejne akcje, wymieniając przy tym dużą liczbę podań. Wynik tego starcia, w 4 minucie otworzyli zawodnicy PwC SDC, a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Marek Kozień. Jednak prowadzenie piłkarzy występujących w czerwonych strojach, nie trwało zbyt długo. Po upływie kolejnych ośmiu minut, gospodarze zdołali doprowadzić do remisu, a bramkę na 1:1 dla zespołu Prestige zdobył Daniel Rakowiecki. W końcówce pierwszej odsłony oglądaliśmy jeszcze dwa gole, po jednym dla każdej ze stron. Najpierw w 15 minucie dla gości ponownie trafił Marek Kozień, a kilka chwil później, do ponownego wyrównania doprowadził Kacper Trynkos. Po zmianie stron mecz stał się bardziej otwarty, jednak nie przynosiło to zmiany rezultatu. W drugich 20 minutach, więcej klarownych okazji zdołali wykreować sobie zawodnicy Prestige, jednak byli oni bardzo nieskuteczni pod polem karnym rywali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, ustalonym jeszcze w pierwszej połowie. Taki rezultat zapewnił drużynie PwC SDC, tytuł mistrzowski 2 Ligi w sezonie jesiennym SLF.