4 ECO Prestige vs Express Heroes

5 - 0
Express Heroes

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy 4 ECO Prestige a Express Heroes, bardzo trudno było wskazać zdecydowanego faworyta do tryumfu w tym pojedynku. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali zespół PACCOR. Zawodnicy 4 ECO Prestige pokonali wówczas rywali w stosunku 7:4, co było dla nich czwartą wygraną w rundzie jesiennej. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, mierzyli się z ekipą Habasit. Piłkarze Express Heroes wygrali tamtą konfrontację w rozmiarach 13:0, kontrolując przebieg rywalizacji przez pełen czas gry. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej postawy obu drużyn. W początkowej fazie meczu zarówno gospodarze jak i goście, starali się pilnować szyków defensywnych, nie dopuszczając do groźnych sytuacji po własną bramką. Pierwszy gol w tym starciu padł w 9 minucie, a na listę strzelców wpisał się zawodnik 4 ECO Prestige – Seweryn Zalewski. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie jakie oglądaliśmy przed przerwą i przy zmianie stron widniał wynik 1:0. Na początku drugiej odsłony, do odważniejszych ataków ruszyli jednak gospodarze. Najpierw w 25 minucie Paweł Ziaja zdobył gola na 2:0, a kilka chwil później na 3:0 podwyższył Seweryn Zalewski. Choć gracze Express Heroes za wszelką cenę starali się zdobyć bramkę kontaktową, to jednak tego wieczoru nie byli w stanie pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie po emocjonującej końcówce, zespół 4 ECO Prestige pokonał Express Heroes 5:0.