Express Heroes vs 4 ECO Prestige

Express Heroes
6 - 3

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Express Heroes a 4 ECO Prestige, znajdowali się zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy. Zawodnicy Express Heroes przed tygodniem na inaugurację sezonu jesiennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, pokonali drużynę PACCOR 6:0, bardzo pewnie prezentując się w ofensywie. Natomiast goście w ubiegły wtorek, podzielili się punktami z zespołem el12 po remisie 3:3, odrabiając straty w samej końcówce rywalizacji. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu ekip. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się grać ofensywnie, tworząc sobie wiele okazji strzałowych. Jako pierwsi bramkę w tym pojedynku zdobyli piłkarze Express Heroes, a z trafienia w 8 minucie cieszył się Rastsislau Zakharoshka. Jednakże goście zdołali bardzo szybko odpowiedzieć swoim przeciwnikom, strzelając gola na remis już 120 sekund później, którego autorem był Paweł Konopiński. Jednakże w ostatnich fragmentach pierwszej odsłony, to gospodarze przejęli inicjatywę na placu gry i przy zmianie stron prowadzili 4:2. W drugiej połowie rywalizacja ponownie była bardzo wyrównana, jednak to zawodnicy Express Heroes już w 28 minucie powiększyli swoje prowadzenie, po golu którego zdobył Vitalii Pshenychnyi. Choć zawodnicy 4 ECO Prestige do samego końca spotkania starali się walczyć o korzystny rezultat, to jednak nie zdołali już w pełni odrobić poniesionych strat. Ostatecznie drużyna Express Heroes pokonała gości w stosunku 6:3, odnosząc swoją drugą wygraną w sezonie jesiennym SLF.