Express Heroes vs Prestige

Express Heroes
1 - 6

Spotkanie pomiędzy Express Heroes a Prestige zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które na tym etapie sezonu wiosennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, zajmowały sąsiednie miejsca na ligowym podium. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim ostatnim starciu podejmowali ekipę Sopra Steria. Zawodnicy Express Heroes pokonali wówczas swoich przeciwników 13:1, co było dla nich trzecim zwycięstwem z rzędu. Natomiast goście przed dwoma tygodniami, mierzyli się z drużyną ArchiDoc. Piłkarze Prestige w tamtym starciu podzielili się punktami z zespołem rywali, po remisie 3:3. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanie lepszej postawy graczy gości, którzy od początku spotkania starali się narzucić przeciwnikom swój styl gry. Zawodnicy Prestige wyszli na prowadzenie już w 6 minucie, a z trafienia cieszył się Kamil Gabrysiewicz. Natomiast już kilka chwil później goście prowadzili różnicą dwóch bramek, a na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Matuszczyk. Choć w dalszej części pierwszej odsłony, gospodarze także zdołali dojść do kilku sytuacji strzałowych, to jednak do przerwy utrzymał się wynik, ustalony już w 10 minucie spotkania i przy zmianie stron ekipa Express Heroes przegrywała z Prestige 0:2. Drugą połowę także lepiej otworzyli goście. Już w 21 minucie Arkadiusz Matuszczyk podwyższył prowadzenie swojego zespołu, stawiając gospodarzy w jeszcze trudniejszym położeniu. Wraz z upływem kolejnych minut, zawodnicy Prestige zdawali się kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń, dokładając jeszcze 3 trafienia. Natomiast honorowego gola dla zespołu Express Heroes, w 39 minucie zdobył Vitalii Pshenychnyi. Ostatecznie gospodarze ulegli drużynie Prestige 1:6, przerywając tym samym swoją serię zwycięstw.