PwC SDC vs ArchiDoc

3 - 1
ArchiDoc

Mecz pomiędzy PwC SDC a ArchiDoc zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść drużyny gospodarzy. PwC SDC objęło prowadzenie już w 12 minucie, po sprytnie rozegranym rzucie wolnym, co dało im pierwszą bramkę. Przez większość spotkania to PwC SDC przeważało, kontrolując grę i stwarzając sobie liczne okazje strzeleckie. Pomimo to, gracze ArchiDoc nie poddawali się i zdołali strzelić bramkę kontaktową, dającą im nadzieję na zdobycie punktów. Jednakże w ostatniej minucie meczu, Dominik Kokoszka z PwC SDC nie pozostawił rywalom złudzeń co do wyniku, strzelając decydującą bramkę na 3:1. Ta akcja przypieczętowała zwycięstwo gospodarzy i rozwiała nadzieję ArchiDoc na remis. Mecz był pełen emocji i intensywnych zmagań, ale to PwC SDC wyszło z niego zwycięsko, prezentując solidną grę i skuteczność w kluczowych momentach.