PwC SDC vs ArchiDoc

4 - 2
ArchiDoc

Spotkanie pomiędzy PwC SDC a ArchiDoc, zapowiadało się wyjątkowo interesująco. Zespoły zajmowały środkowe miejsca w tabeli i liczyły na awans w górę. Jako pierwsi strzelanie rozpoczęli goście i już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Jednak z gry więcej mieli gospodarze, ich ataki były zdecydowanie częstsze i groźniejsze. Udowodnili to strzelając dwie bramki w pierwszej połowie, którą ostatecznie wygrali 2:1. Wyrównany wynik zapowiadał sporo emocji w drugiej części. Gościom bardzo zależało na doprowadzeniu do wyrównania. Chęci i zaangażowanie to jednak nie wszystko, lepiej piłkarsko wyglądali zawodnicy PwC SDC i to oni podwyższyli prowadzenie na 3:1. Potem udało się strzelić bramkę kontaktową, co jeszcze podsyciło wolę walki, jednak już minutę później gospodarze wyprowadzili ostateczny cios i ustalili wynik meczu na 4:2. Po tym zwycięstwie zajmują siódme miejsce w tabeli, ale znacząco zmniejszyli swoją stratę punktową do reszty stawki.