ArchiDoc vs PwC SDC

ArchiDoc
2 - 4
PwC SDC

W 4 kolejce rundy jesiennej Ekstraklasy mierzyły się ze sobą drużyny ArchiDoc i PwC SDC. Oba zespoły liczyły na przełamanie passy meczów bez zwycięstwa. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej bramki dla gospodarzy, jednak tego dnia w lepszej formie wydawali się być goście. To oni stwarzali więcej groźnych sytuacji pod bramką przeciwnika. W pierwszej połowie nie przełożyło się to na prowadzenie, po 20 minutach gry mieliśmy remis 2:2. Druga część meczu była bardzo zacięta, drużyny walczyły o wyjście na prowadzenie. Zawodnicy PwC SDC byli skuteczniejsi i to oni w 33 minucie strzelili upragnionego gola. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego przypieczętowali zwycięstwo i ustalili wynik na 2:4. Po bardzo dobrym meczu i wywalczonych trzech punktach zajmują 5 miejsce w tabeli.