PwC SDC vs ArchiDoc

4 - 1
ArchiDoc

PwC SDC, poza jedną wpadką w trzeciej kolejce sezonu, kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Grupa pościgowa jednak nie odpuszcza, zatem lider do każdego kolejnego meczu musi przystępować skoncentrowany, bowiem ewentulana porażka mogłaby jeszcze skomplikować sytuację w czubie tabeli. ArchiDoc plasuje się w dolnej połowie stawki, więc faworyta tego meczu nie było trudno wskazać. Niespodzianki nie było. Choć gracze niżej notowanej drużyny nawiązali walkę i przez długie momenty grali jak równy z równym, odgryzając się faworyzowanemu rywalowi, to jednak PwC SDC sięgnęło po trzy punkty. Po pierwszej połowie i dublecie Łukasza Szczotki, lider 1 Ligi prowadził 2:0, a w drugiej części gry podwoił swój dorobek. Różnicą pomiędzy dwoma odsłonami meczu był fakt, że po przerwie gracze ArchiDoc znaleźli drogę do bramki przeciwnika, jednak był to wyłącznie gol honorowy. PwC SDC zrobiło zatem kolejny krok w stronę mistrzostwa, które jest już na wyciągnięcie ręki.