ArchiDoc vs PwC SDC

ArchiDoc
1 - 4
PwC SDC

Przed rozpoczęciem pucharowej rywalizacji pomiędzy ArchiDoc a PwC SDC, w lepszej sytuacji znajdowali się piłkarze rozstawieni jako gospodarze. W tabeli Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zawodnicy ArchiDoc zajmowali pozycję wicelidera, nie mając jak dotąd na koncie żadnej przegranej. Natomiast goście plasowali się na piątej lokacie w stawce, mając w dorobku 8 „oczek”. Rywalizacja rozpoczęła się od wyrównanej postawy obu ekip. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się rozgrywać swoje kolejne akcje niewielką liczbą podań, w szybki sposób przenosząc ciężar gry pod pole karne rywali. Jako pierwsi w tym meczu do siatki trafili gracze PwC SDC, a konkretnie uczynił to Adrian Kryjom w 7 minucie. Jednakże gospodarze zdołali wyrównać już kilka chwil później, po bramce którą zdobył Michał Sladczyk. Jednak w końcówce pierwszej odsłony, to goście ponownie wyszli na prowadzenie i przy zmianie stron widniał wynik 1:2. Na początku drugiej połowy, piłkarze PwC SDC szybko zdołali strzelić kolejne dwie bramki, wypracowując sobie bezpieczniejszą przewagę. Rezultat 1:4 utrzymał się już do samego końca spotkania i to gracze występujący w czerwonych strojach mogli cieszyć się z wygranej.