KPMG vs ING

KPMG
3 - 10
ING

Faworytami spotkania pomiędzy KPMG a ING byli goście. Nie przegrali jeszcze żadnego meczu w rundzie jesiennej, a ich przeciwnicy mieli na koncie trzy porażki. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami, już po 3 minutach drużyna ING prowadziła 0:2. To jednak dopiero rozbudziło ich apetyt, byli tego dnia świetnie dysponowani. Mogliśmy zobaczyć w ich wykonaniu koronkowe, wielopodaniowe akcje zakończone golem na pustą bramkę. Goście pierwszą połowę wygrali 1:7 i już wtedy było niemal pewne, kto tego dnia zgarnie trzy punkty. W drugiej części tego spotkania obraz gry nie zmienił się, gospodarze dalej nie radzili sobie w obronie, jednak od czasu do czasu udawało im się zagrozić bramce rywali. Ci lekko zdjęli nogę z gazu i ostatecznie wygrali ten mecz 10:3. Po okazalej wygranej zajmują 2 miejsce w tabeli 2 Ligi. Gospodarze po kolejnej porażce okupują ostatnie miejsce i liczą na lepszą postawę w kolejnych kolejkach.