KPMG vs ING

KPMG
2 - 0
ING

Spotkanie pomiędzy KPMG a ING zapowiadało się interesująco. Oba zespoły walczyły o pierwsze punkty w rundzie jesiennej, a do tej pory notowały same porażki. Była to idealna okazja na odbicie się od dna tabeli i poprawę nastrojów w drużynie. Mecz od początku był wyrównany, zespoły naprzemiennie ostrzeliwały swoje bramki. Brakowało tylko skuteczności, aż do 14 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy udaną akcję przeprowadzili gospodarze i wyszli na prowadzenie. Taki wynik utrzymał się do gwizdka arbitra sygnalizującego zmianę stron. W drugiej połowie sytuacja boiskowa nie uległa zmianie. Zespoły dalej próbowały dużą ilością strzałów zagrozić bramkarzom, jednak tego dnia byli oni świetnie dysponowani. Goście mieli wiele szans na gola dającego remis, ale nie wykorzystywali stuprocentowych okazji. Czasem towarzyszył im pech, gdy piłka trafiała w słupek. Gospodarze dzielnie się bronili i przypieczętowali zwycięstwo golem w ostatniej minucie, ustalając wynik na 2:0. KPMG wygrywa pierwszy mecz w rundzie jesiennej II Ligi.