KPMG vs ING

KPMG
5 - 4
ING

W trzeciej serii gier obie drużyny spotkały się w tym sezonie po raz pierwszy i wówczas KPMG okazało się lepsze od rywala o jedną bramkę. W meczu rewanżowym historia się powtórzyła, tyle, że tym razem w scenariuszu było więcej bramek. Spotkanie obfitowało w gole i zwroty akcji, zatem nikt z obserwatorów nie miał prawa narzekać. Jako pierwsze cios zadało ING, które nieco przed upływem kwadransa gry wyszło na prowadzenie. Ledwie minutę później gracz w pomarańczowej koszulce ponownie trafił do bramki, tyle, że było to pechowe, samobójcze trafienie. Na przerwę to KPMG schodziło w lepszych nastrojach po bramce do szatni, jednak początek drugiej połowy należał do przeciwników, którzy rozpoczęli tę część meczu od dwóch goli. I na tym nie koniec zwrotów akcji. Po raz czwarty zmianę drużyny na prowadzeniu mielismy po pół godzinie gry. W tym momencie KPMG prowadziło 4:3 i kluczowy dla losów spotkania okazał się fakt, że zdołali oni chwilę później, po raz pierwszy w tym meczu, zbudować dwubramkową przewagę. Tym samym czwarty gol ING już nie miał znaczenia w kontekście rozstrzygnięcia. Po bardzo ciekawym pojedynku, lepsze okazało się KPMG i to ten zespół zagra w kolejnej seri gier z TPG bój o drugie miejsce i awans szczebel wyżej.