PwC SDC vs FAMUR

1 - 1
FAMUR

W pierwszej kolejce rundy jesiennej Ekstraklasy mierzyły się ze sobą zespoły PwC SDC i FAMUR. Mecz od początku był bardzo wyrównany, obie drużyny skupiły się przede wszystkim na tym żeby nie stracić bramki. Jednak w 4 minucie meczu po niefortunnym odbiciu piłki padł gol dla gospodarzy. Od tego momentu gra toczyła się głównie w środkowej tercji boiska i wynik już się nie uległ zmianie. W drugiej części tego spotkania widzieliśmy dużo więcej strzałów i akcji ofensywnych. Lepiej rozpoczęli ją goście i chwilę po wznowieniu gry wyrównali stan meczu. Wynik 1:1 okazał się ostatecznym, dzięki bardzo dobrej dyspozycji bramkarzy. Okazji strzeleckich było wiele, ale napastnicy nie potrafili znaleźć recepty na zdobycie gola. Podział punktów zmotywuje obie drużyny do jeszcze większej walki o zwycięstwo w następnej kolejce.