PwC SDC vs FAMUR SA

PwC SDC
2 - 3
FAMUR

Spotkanie pomiędzy PwC SDC a FAMUR SA zapowiadało się wyjątkowo interesująco. Wchodzimy w decydującą część sezonu, zespoły zajmują trzecie i czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy. Jeśli gościom uda się wygrać przeskoczą zespół PwC SDC i awansują o jedno miejsce w górę. Od początku meczu czuć było u zawodników wielkie zaangażowanie. Podpowiedzi zza linii bocznej od rezerwowych, wzajemna mobilizacja na boisku. Wydarzył się idealny scenariusz dla zawodników FAMUR SA. Rozpoczynają spotkanie od szybkiej bramki w 1 minucie. Jednak gospodarzy to nie podłamało i po paru nieudanych akcjach, przeprowadzili dwa zabójczo skuteczne ataki i ustalili wynik pierwszej połowy na 2:1. Druga część meczu była początkowo bardzo wyrównana. Jednak im dłużej trwała tym większą przewagę zyskiwali goście. Udało im się strzelić wyrównującą bramkę i do końca wierzyli w końcowy sukces. Dopięli swego tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Odnoszą bardzo cenne zwycięstwo i po tym meczu są trzecią najlepszą drużyną w Ekstraklasie.