FAMUR SA vs PwC SDC

FAMUR
1 - 1
PwC SDC

FAMUR SA podejmował zespół PwC SDC w drugiej kolejce rundy jesiennej Ekstraklasy. Pierwszy mecz gospodarzy zakończył się wynikiem 1:1, pokazało to ich potencjał w defensywie. Znalazło to również potwierdzenie w tym spotkaniu. Oba zespoły atakowały, jednak w kluczowym momencie i jednym i drugim czegoś brakowało. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Mecz po przerwie lepiej zaczęli goście i już po trzech minutach wyszli na prowadzenie, a autorem bramki był Michał Pecyna. Gospodarze nie pozostali dłużni i wyrównali w 29 minucie. Później drużyny starały się jeszcze o zwycięskiego gola, ale nie udało się i musiały podzielić się punktami. FAMUR SA drugi mecz kończy tym samym wynikiem i czeka na swoje pierwsze zwycięstwo.