Honeywell vs Keywords Studios

Honeywell
1 - 8
Keywords Studios

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Honeywell a Keywords Studios, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do końcowego tryumfu. Przed tą serią gier 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, oba zespoły zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli, a różnica pomiędzy nimi wynosiła zaledwie 2 punkty na korzyść gospodarzy. Gracze Honeywell przed dwoma tygodniami zdobyli 3 „oczka” nie wychodząc na boisko, gdyż ich mecz przeciwko ekipie BMZ Poland został zweryfikowany jako walkower. Natomiast goście w swoim poprzednim pojedynku, mierzyli się z ekipą BMZ Poland. Piłkarze Keywords Studios pokonali wówczas przeciwników 5:2, większość bramek zdobywając w drugiej odsłonie spotkania. Mecz od samego początku zdecydowanie lepiej ułożył się dla zawodników gości. Gracze Keywords Studios od pierwszego gwizdka arbitra, starali się kontrolować przebieg gdy, przejmując kontrolę nad środkową strefą boiska. Zawodnicy występujący w czarno-niebieskich strojach wyszli na prowadzenie w 7 minucie, a z trafienia cieszył się Kacper Wrzalik. Natomiast już 120 sekund później goście prowadzili dwoma golami, a tym razem na listę strzelców wpisał się Jasurbek Khamroev. W kolejnych akcjach na murawie nadal przeważali piłkarze Keywords Studios, w 15 minucie doprowadzając do wyniku 0:4. Choć w 17 minucie Mikołaj Durdziński zdołał zdobyć bramkę dla Honeywell, to tuż przed przerwą kolejne trafienie zanotowali goście. Tak więc przy zmianie stron widniał rezultat 1:5. W drugiej połowie do śmielszych ataków ruszyli gospodarze, jednakże byli oni bardzo nieskuteczni pod bramką przeciwników. Natomiast goście starali się kontrolować tempo rozgrywania meczu, w ostatnich 10 minutach podwyższając jeszcze swoje prowadzenie. Ostatecznie Honeywell uległ Keywords Studios 1:8, spadając tym samym na 5 pozycję w stawce 1 Ligi SLF.