Keywords Studios vs Honeywell

Keywords Studios
7 - 7
Honeywell

Spotkanie pomiędzy Keywords Studios a Honeywell zapowiadało się na bardzo ciekawe i zacięte. Zawodnicy obydwu drużyn spełnili oczekiwania i mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawe spotkanie. Od mocnego ataku rozpoczęła drużyna gości. W przeciągu dwóch minut strzelili dwie bramki. Na odpowiedz gospodarzy nie musieliśmy długo czekać i po minucie złapali oni kontakt z rywalem. Karuzelę trafień mogliśmy zobaczyć od 10 do 15 minuty gdzie byliśmy świadkami 4 bramek, zdobytych po dwie dla każdej z drużyn. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 3:5, bo w ostatniej akcji pierwsze połowy Honeywell odskoczyło na dwubramkową przewagę. Drugą połowę bramką rozpoczęli goście i było 3:6. Keywords Studios dążyło do strzelenia bramki, która napędzi ich w końcówce spotkania i udało im się to, bo w 27 minucie zdobyli gola na 4:6. Szybkie rozpoczęcie od środka i Honeywell znowu wyszło na 3 bramkowe prowadzenie. Tego dnia mogliśmy ujrzeć zabójcze 11 minut w wykonaniu gospodarzy, strzelili oni bowiem 3 bramki i doprowadzili do wyrównania i też oto wynikiem remisowym skończyło się to spotkanie.