Rozpoczynamy przedostatni tydzień ligowych zmagań!

Zapowiedzi spotkań

JAREMAR vs Prestige

Przed rozpoczęciem starcia pomiędzy JAREMAR a Prestige, trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego pojedynku. Obie ekipy dotychczas zgromadziły w fazie finałowej sezonu letniego Sportowej Ligi Firm po 4 punkty, plasując się na tę chwilę, na sąsiednich miejscach w tabeli grupy walczącej o miejsca 1-6. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem mierzyli swoje siły z zespołem Capgemini. Gracze JAREMAR pokonali wówczas rywali w rozmiarach 8:4, dominując nad przeciwnikami w drugiej połowie spotkania. Natomiast goście w swoim ostatnim meczu, rywalizowali z drużyną Freshmed. Piłkarze Prestige ulegli jednak liderom tabeli w stosunku 2:3, pomimo wyrównanej walki na boisku. Czy goście zdołają zrehabilitować się, po ubiegłotygodniowej stracie punktów? A może to JAREMAR sięgnie po 3 "oczka"? Odpowiedź już o godzinie 21:00.

Netology vs Capgemini

Spotkanie pomiędzy Netology a Capgemini, zapowiada się jako konfrontacja zespołów, które na ten moment zajmują dwie ostatnie lokaty, w tabeli grupy walczącej o miejsca 1-6 sezonu letniego Sportowej Ligi Firm. Obie ekipy w fazie finałowej bieżącej rundy, zdołały wywalczyć zaledwie po 1 punkcie, przegrywając ostatnie pojedynki. Zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek musieli uznać wyższość drużyny ProPoint Gliwice, ulegając swoim przeciwnikom w stosunku 1:3. Natomiast goście przed siedmioma dniami, mierzyli się z zespołem JAREMAR. Piłkarze Capgemini przegrali wówczas w rozmiarach 4:8, decydujące bramki tracąc w drugich 20 minutach meczu. Czy goście zdołają zapomnieć o porażce i powalczą dziś o pełną pulę? A może to Netology, postara się przerwać serię spotkań bez wygranej? Przekonamy się już o godzinie 21:00.

ProPoint Gliwice vs Freshmed

W trzecim poniedziałkowym pojedynku, w ramach rozgrywek grupy walczącej o miejsca 1-6 sezonu letniego Sportowej Ligi Firm, na boisko treningowe Stadionu Śląskiego, wybiegną zawodnicy ProPoint Gliwice oraz Freshmed. Faworytem do wygranej w tym meczu, będzie drużyna rozstawiona w roli gościa, która z kompletem zwycięstw przewodzi w ligowej stawce. Przed tygodniem gracze Freshmed, pokonali ekipę Prestige 3:2, wygrywając trzecie spotkanie z rzędu. Natomiast gospodarze w ubiegły poniedziałek, przełamali serię dwóch konfrontacji bez zwycięstwa. Zawodnicy z Gliwic pokonali zespół Netology w stosunku 3:1, awansując tym samym na drugą lokatę w tabeli. Czy gospodarze zdołają powalczyć z niepokonanym dotąd przeciwnikiem? A może to drużyna Freshmed, postara się o zdobycie kolejnego kompletu punktów? Odpowiedź już o godzinie 21:00.