Plastic Omnium vs COLDGROUP

Plastic Omnium
6 - 3
COLDGROUP

Spotkanie pomiędzy Plastic Omnium a COLDGROUP, zapowiadało się jako rywalizacja zespołów, które do tej pory nie poniosły żadnej porażki w fazie finałowej sezonu letniego Sportowej Ligi Firm. Piłkarze rozstawieni w roli gospodarzy, w swoim poprzednim starciu w grupie walczącej o miejsca 13-18, mierzyli się z ekipą Honeywell. Zawodnicy Plastic Omnium wygrali tamto starcie aż 25:0, kontrolując przebieg rywalizacji przez pełne 40 minut. Natomiast goście w ubiegły poniedziałek, rywalizowali z drużyną BMZ Poland. Gracze COLDGROUP wygrali wówczas 8:4, decydujące bramki zaliczając w drugiej połowie meczu. Konfrontacja rozpoczęła się od szybkiej i wyrównanej gry obu ekip. Zarówno gospodarze jak i goście, wyszli na boisko bardzo zmotywowani do tego, aby jak najszybciej trafić do siatki rywali. Ta sztuka jako pierwsza udała się zawodnikom gości, którzy już w 2 minucie po bramce Adriana Szczecha, wyszli na prowadzenie. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. Po upływie zaledwie 3 minut, gracze występujący w białych strojach doprowadzili do remisu 1:1, a z trafienia tym razem cieszył się Adam Grabowski. Wraz z rozwojem pierwszej części meczu, na placu gry zaczęła zarysowywać się coraz większa przewaga piłkarzy Plastic Omnium. W 11 minucie Michał Cisowski dał gospodarzom prowadzenie, a już minutę później Krystian Bryda trafił na 3:1. Taki wynik utrzymał się już do przerwy, co dawało nadzieję gościom, na odrobienie strat w drugiej połowie. Jednak po zmianie stron, to gracze Plastic Omnium nadal przeważali na boisku, w ciągu 9 minut zdobywając kolejne 2 gole. Choć zawodnicy COLDGROUP, trafili w końcowych fragmentach meczu dwa razy do siatki rywali, było to zbyt mało aby zagrozić tego dnia rywalom. Ostatecznie Plastic Omnium pokonał COLDGROUP 6:3, awansując tym samym na 1 lokatę w tabeli.