Politechnika Śląska vs BMZ Poland

Politechnika Śląska
5 - 8
BMZ Poland

Nie mogą się przełamać w obecnych rozgrywkach gracze Politechniki Śląskiej, którzy przegrali komplet spotkań w Lidze Letniej. Szansa na przerwanie złej passy pojawiła w meczu przeciwko sąsiadowi w tabeli BMZ Poland i początek meczu pokazał, że seria porażek może dobiec końca. Politechnika Śląska rozpoczęła spotkanie z dużym animuszem i 10 minutach prowadziła już 3:1, a gracze tej drużyny byli autorami wszystkich czterech trafień, bowiem trzy gole do właściwej bramki rozdzieliła nieszczęśliwa bramka samobójcza. Druga część pierwszej połowy to moment przebudzenia BMZ Poland, a ogromna w tym zasługa Kamila Borawskiego. Gracz ten jeszcze przed przerwą skompletował hat-tricka, a czwarte trafienie dołożył zaraz po wznowieniu gry w drugiej połowie. BMZ Poland miał w tym momencie trzy gole przewagi, ale to nie był koniec emocji w tym meczu. Politechnika zdołała jeszcze “złapać kontakt” z rywalem, jednak błyskawiczna odpowiedź przeciwnika na bramkę kontaktową ostudziła zapał ich zawodników. Ostatecznie BMZ Poland wygrał spotkanie 8:5 i niezależnie od wyników w ostatnim tygodniu rozgrywek już na pewno zajmie w swojej grupie 4 lokatę. Politechnika Śląska zagra z Honeywell o przerwanie passy porażek i premierowe zwycięstwo w sezonie na zakończenie letnich zmagań.