BMZ Poland vs Politechnika Śląska

BMZ Poland
6 - 2
Politechnika Śląska

Trzy remisy z rzędu – tak rzadką serię zanotowała ostatnio Politechnika Śląska, która w niedzielny wieczór liczyła na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Już początek spotkania pokazał jednak, że będzie to trudne zadanie. BMZ Poland w pierwszej akcji meczu wyszedł na prowadzenie, a bramkę zdobył znajdujący się w świetnej strzeleckiej formie Kamil Borawski. Zawodnik ten szybko potwierdził swoją dobrą dyspozycję i już po 11 minutach mógł on świętować skompletowanego hat-tircka, a trzy jego trafienia rozdzielił jeden gol dla rywali. BMZ Poland do przerwy prowadził ostatecznie 4:1, a nawet stracony gol niedługo po wznowieniu gry w drugiej połowie nie sprawił, że gracze tego zespołu stracili kontrolę nad tym spotkaniem. Drużyna grała na dużym luzie, o czym najlepiej świadczy ostatnia akcja tego meczu. Wówczas stojący między słupkami BMZ-u Piotr Drabik opuścił swój posterunek i wyprowadził atak swojej ekipy, który następnie wykończył skutecznym strzałem, zachowując się pod bramką rywali jak rasowy snajper. Politechnika przerwała zatem remisową passę, ale zapewne graczom tego zespołu nie o taki koniec serii chodziło i w niedzielny wieczór z punktu byliby zadowoleni. Tych komplet zgarnął jednak BMZ Poland.