Eco Dla Firm vs DPL

Eco Dla Firm
3 - 1
DPL

Przed tym spotkaniem obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym w Grupie 7-12, mając na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę oraz bardzo zbliżony bilans bramkowy. Można było zatem w ciemno spodziewać się wyrównanego pojedynku i rzeczywiście mecz był bardzo zacięty, choć nie obfitował w wiele dogodnych sytuacji. Przed przerwą padł tylko jeden gol, a jego autorem był Michał Krajewski, który nieco przed upływem kwadransa gry wykończył zespołową akcję swojej drużyny. W pozostałych sytuacjach na posterunku byli obaj bramkarze, którzy tego wieczoru należeli do najlepszych na boisku. Po przerwie obraz gry nie uległ znacząco zmianie. Mecz nadal był wyrównany, z tą różnicą, że tym razem skuteczniejsi byli gracze Eco Dla Firm, którzy z nawiązką odrobili straty z pierwszej połowy. DPL tuż przed stratą trzeciego gola miał doskonałą okazję do doprowadzenie do remisu, a niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła i to rywale wywalczyli dwubramkową przewagę. Dzięki tej wygranej Eco Dla Firm odskoczyło w tabeli od swojego poniedziałkowego przeciwnika na trzy oczka, ale jednak w niezwykle wyrównanej stawce Grupy 7-12 może jeszcze dojść do kilku przetasowań po ostatniej serii spotkań.