Express Heroes vs Keywords Studios

Express Heroes
3 - 4
Keywords Studios

Faworytami do zwycięstwa w starciu pomiędzy Express Heroes a Keywords Studios, przed rozpoczęciem gry na murawie, byli zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy. Gracze Express Heroes przystępowali do tego pojedynku z kompletem zwycięstwa na koncie. W swoim poprzednim meczu gospodarze pokonali ekipę BetaMed SA 8:0, większość bramek zdobywając w drugiej części spotkania. Natomiast goście po 3 seriach gier sezonu jesiennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, mieli w dorobku 3 punkty. Przed tygodniem piłkarze Keywords Studios ulegli drużynie Bank MBS Mikołów 2:7, co było ich drugą przegraną w bieżących rozgrywkach. Mecz lepiej rozpoczął się dla graczy gospodarzy. Zawodnicy Express Heroes wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, a z trafienia cieszył się Aliaksandr Ishekau. Jednakże po szybko zdobytym golu przez gospodarzy, w dalszej części pierwszej odsłony gra była wyrównana, z szansami na bramkę z obu stron. Ostatecznie przed przerwą nie oglądaliśmy już trafień i zawodnicy schodzili na przerwę przy wyniku 1:0. W drugiej połowie jako pierwsi do siatki także trafili gracze Express Heroes, jednak tym razem goście zdołali bardzo szybko odpowiedzieć swoim rywalom, w przeciągu kilku minut doprowadzając do remisu 2:2. Choć w 33 minucie to gospodarze ponownie objęli prowadzenie, to końcówka meczu zdecydowanie należała już do piłkarzy Keywords Studios. W ostatnich 5 minutach gry goście zdołali zaliczyć dwa trafienia, ostatecznie ustalając końcowy wynik na 3:4.