Keywords Studios vs Express Heroes

Keywords Studios
2 - 7
Express Heroes

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Keywords Studios a Express Heroes, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do zwycięstwa w tym pojedynku. Przed tą serią gier Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, obie ekipy w tabeli dzieliła różnica zaledwie 3 punktów na korzyść gości. Zawodnicy Express Heroes przed tygodniem pokonali drużynę TPG w rozmiarach 10:3, co było ich drugim zwycięstwem w sezonie zimowym. Natomiast gospodarze w ubiegły poniedziałek, musieli uznać wyższość zespołu Prestige, przegrywając 3:10. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla piłkarzy Keywords Studios, którzy wyszli na prowadzenie już w 3 minucie, po golu którego zdobył Jakub Hajok. Goście zdołali odpowiedzieć swoim przeciwnikom dopiero po upływie 10 minut, gdy Andrii Hurash doprowadził do remisu 1:1. Natomiast kilka chwil późnej wyszli oni na prowadzenie, po samobójczym trafieniu zawodnika Keywords Studios. Gdy w 17 minucie Moaz Osman dał gospodarzom ponowny remis, wydawało się, że rezultat 2:2 utrzyma się już do przerwy. Jednak wówczas zawodnicy Express Heroes włączyli wyższy bieg, w końcówce pierwszej odsłony aplikując rywalom jeszcze 3 trafienia. Tak więc przy zmianie stron widniał wynik 2:5. W drugiej połowie gra ponownie nieco się wyrównała, jednak gospodarze pomimo kilku szans bramkowych, nie byli już w stanie odrobić strat z pierwszych 20 minut. Natomiast goście zdobyli kolejne dwie bramki, ostatecznie ustalając wynik na 2:7.