Express Heroes vs Keywords Studios

Express Heroes
2 - 7
Keywords Studios

Mecz pomiędzy Express Heroes a Keywords Studios zapowiadał bardzo ciekawie. Spotkanie rozpoczęło się od bardzo skutecznych ataków gości. Pierwszą bramkę zdobyli już w 3 minucie, chwilę później prowadzili już 0:2. Ich gra mogła się podobać, efektowne strzały, dobre panowanie nad piłką to wszystko przychodziło im tego dnia z łatwością. Gospodarzom nie można odmówić zaangażowania, stosowali wysoki pressing, dużo biegali, co zaowocowało golem kontaktowym w 10 minucie. Jednak tego dnia goście byli nie do zatrzymania. Pierwszą połowę wygrali 1:5 i byli już niemal pewni końcowego zwycięstwa. W drugiej części meczu wiele się nie zmieniło. Oba zespoły oddawały dużo strzałów na bramkę. Ostatecznie zawodnicy Keywords Studios zwyciężyli 2:7, a ta wygrana pozwoliła im zrównać się punktami z gospodarzami w tabeli 1 Ligi.